Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája vákuum segítsé...

Akinek a babája vákuum segítségével született annak alá kellett írni beleegyező nyilatkozatot?

Figyelt kérdés
Azért lennék rá kíváncsi mert az első babám császáros volt 28 óra vajúdás után most meg lágyéksérvem lett és mondta a doki hogy a lágyéksérv miatt elképzelhető hogy vákuum kell, de az az igazság hogy én nem szeretném meg igazából nem bánnám egyébként sem hogy ha császár lenne!Szóval azt mondta ha elutasítom akkor igazából csak császár lehet.Én ezt úgy értelmeztem hogy biztosan kell aláírni majd valamit hogy nem vállalom a vákuumot?Szerintetek?
2012. júl. 19. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
HA nem egyezel bele, akkor nem használhatnak vákumot. Jobb, ha már amikor bemégy, kikötöd, hogy ha nem menne rendesen a szülés, akkor mibe egyezel bele és mibe nem: pl. császár igen, vákum nem.
2012. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor én szültem,akkor beszéltem a szülésznővel előtte és ő nem mondta,hogy ez opcionális,kérhető.Ha kell,akkor használják.Nem hiszem,hogy alá fognak íratni veled bármit is,de lehet tévedek.Nem tudnád ezt a dokiddal lebeszélni előtte?Hogy te nem szeretnéd ezt,és ha úgy alakul,akkor inkább császár legyen belőle,mint vákuum?
2012. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés közben jötek azzal, hogy elakadt a baba, vákumot akarnának használni. Mivel azt elöre megbeszéltük a férjemmel, hogy ilyeneket nem akarunk, nem egyeztünk bele, igy császár lett.
2012. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell aláírás a használatához , de elutasíthatod.
2012. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első babámnál vákuumot kellett alkalmazni, nem írattak alá semmit. nem is kérdezték, hogy akorom-e, de igazából a kérdés az volt akarok egy élő babát vákuummal, vagy anélkül egy halottat.Szerintem amikor már ezt alkalmazzák, akkor már nagy a baj. Szóval én inkább vállaltam és most van egy gyönyörű 2,5 éves kislányom. Semmi baja nem lett tőle.
2012. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nihilistahedonista ***** válasza:

Nekem amikor megérkeztem, akkor kellett aláírnom a papírokat. Abba az is beletartozott, hogy miket engedek.

Ez a Szent Imrében volt, májusban.

2012. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!