Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítőt akarok venni 10...

Járássegítőt akarok venni 10 hónapos babámnak megéri? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

teszveszen, vagy vaterán bébikomp, akár 1 ftért is. Én így vettem, lányom 9 hónaposan már ment.

Amúgy a hivatalos járássegítők baromi drágák, én nem adnék ennyit érte.

Bár a Müllerben láttam egy édes 4 funkciósat 12ezerért, az nagyon tetszett, később kiskocsinak is használható. De akkor sem venném meg enyiért.

A bútorok széle is tökéletesen megteszi:-)

2009. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Báébikompot ne vegyél a gyógytornász is felhívta a figyelmemet hogy eszembe se jusson.

Járássegítőre pedig azt mondta csak kidobott pénz eltologat bármi mást is pl egy széket mondjuk

2009. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
majd megy magától.ha bébikombna tanul meg "járni",vag valami szekeret tologatva,az nem ugyanaz mint a rendes járás,semmivel nem lesz előrébb,tanulhatja majd a rendeset is
2009. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bébikomp nem járássegítő, nekem is volt a fiamnak és 5 hós korától használja, de már 8 hós korától nincs el benne. Van igazi járássegítőnk is FP-os, de nem jó mert ha tolja nem tud vele megálni. Nekem 10 hós és egy hetes volt mikor elindul magától, akkor még csak egy pár lépést tett, majd egyre többet, ma már egyedül bejárja az egész lakást, ma 11 hós.
2009. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünkis van járássegítőnk, olyan ami később kis lábbal hajtós járgány. szereti zenéltetni, meg tologatni, de tény, hogy nem tud vele megállni ha a parkettán elindul vele. Ha azért vennéd, hogy majd azzal jobban tanul járni akkor ne tedd, nem sok értelme van. a bútorok széle tényleg sokkal jobb.Magától meg majd elindul ha lesz hozzá bátorsága!
2009. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!