Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lilien név hogy tetszik?

Lilien név hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Furának találom, hogy a Lili és a Liliána nevek benne vannak a 100 leggyakoribb nevekben, viszont a Lilien nem. Nekem ez sokkal jobban tetszik, ti hogy vagytok vele? :)

2012. júl. 20. 02:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak magában tetszik a Lili. Sem a Liliána, sem a Lilien nem tetszik.
2012. júl. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, csak az nem, ha Lilinek becézik. Ez így szép.
2012. júl. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van Lili, Lilien és Liliána nevű ismerősöm is :) Szerintem mind szép hangzásra, de nekem a valamelyik gyakoribb névből képzett (becézett, rövidült vagy más nyelvből újra átvett, ám más verzióban) nevek picit erőltetettek.
2012. júl. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép!
2012. júl. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sem a Lilien, sem a Liliána nem tetszik. A Lili, szép, aranyos egy kislánynak, de mi lesz 25 év múlva, ha pl. sikeres orvos vagy ügyvéd lesz. Egy komoly emberhez nem hinném, hogy illene :(
2012. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A Lilien és a Liliána is tetszik, de a Lili egyáltalán nem, és biztos mindenki így becézné, ezért nem adnám. A Lilien a szebb, nekem is jobban tetszik.
2012. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A Lilien magyar gyereknek szerintem nem szép. Most, ahogy így belegondolok, külföldinek se nagyon. Liliána szép, Lili meg nekem nem elég egy teljes névnek, az nálam csak becenév, bár ismerek olyat, aki Lilinek van anyakönyveztetve.

:-)

2012. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7-es vagyok:) Na jó, legyen!:D Elfogadom a Lilit teljes értékű névnek! :D Viszont a Liliána akkor is sokkal jobb!! :D Csak az mondjuk nem ilyen eredeti "ősmagyar" név, de gyönyörű. Lili inkább csak cuki :-D
2012. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó szerintem a Lilien név. Hát olyan modern, mert külföldi. A Liliána magyarosabb. De szerintem mind kettő jó! A Lili nem csak a 100 leggyakoribb névben van benne, hanem az óvodai csoport, a gyerekrendelő első három leggyakoribb neveiben :-) egyfolytában csak ezt hallom: Lili, Lili:-)nem baj az, mindig voltak felkapott nevek, és ez nem is csúnya név.
2012. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 1 barátnőm most fog szülni és ő a Lilien nevet adja majd a babájának! Őszintén megmondom nekem egyik sem tetszik, de ha már a 3név között kéne választani, akkor a Liliána szerintem a jobbik! De nem nekünk kell, h tetszen, hiszen a te kislányod lesz! :)

2012. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!