Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Fisher...

Mi a véleményetek a Fisher Price tanuló kutyusról? Hasznos, tetszik a babáknak? Kisfiam 3 hónapos, korai még venni neki? Vagy esetleg a tanuló focilabda? Melyik FP játékot ajánljátok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van tanuló kutyus és mászó micimackó is. 4 hónaposan kapta őket a lányom, a mackó csak addig volt "érdekes", amíg el nem kezdett felülni-felállni, azóta csak tapos rajta, meg rágja a fülét. A kutyus most kezdi inkább érdekelni, eleinte félt tőle (hogy hangot ad), mostanság jókat kacag rajta. :)
2012. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a tanuló laptop vált be ,imádja a lányom,de ő már egy éves.3 hónaposan szerintem még nem annyira fogja érdekelni.De ha meg is veszitek előbb utóbb jó lesz:D
2012. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Féléves a fiam, most kapta tőlem, mert nekem annyira tetszik :-). Ha szól figyeli, de a villogó piros szivecske is nagyon érdekli. Amíg szól, addig csend van. Ő még csak véletlen nyomja meg.

Ha tud már nehezebb dolgot fogni, akkor a tanulótelefon is tök jó.A babám fekve játszik vele és a szájával nyomogatja.

2012. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Minket most kezdett el 9 hónapos korában érdekelni ezek. Van neki kutyus, mászó micimackó, okostelefon, zenélőmajom, alvós vizicsikó...még a korforgója is ami pillangókat vetít ki a falra de már nem a kiságyon van mert lecibálja. Ezek mind nagyon jó volt de nem arra használta mint kéne. Pl első alkalommal a micimackótól félt:D A telefonról sokáig tudomást sem vett csak ha mi nyomkodtuk és csak amíg zenélt vagy beszélt... fél évesen se érdekelte igazán ha mi nem noszogattuk vele. Bezzeg a távirányíró meg a kulcscsomó telefonjaink... Viszont 9 hónapos korától vettem észre, hogy direkt érdekli ezek a dolgok! Persze micimackó ide vagy oda ő sosem követte, a fenekénél van a gomb az rúgdosta hasra fordulva de nem emiatt tanult meg négykézláb menni az biztos. Viszont most már tudatosan játszik vele és szereti. Ezek a játékok mind később hasznosak. Viszont mi minden nap veszünk neki valami játékot hol kisebb hol nagyobb dolgokat mert minden új dolgot nagy örömmel körbevizsgál. emellett nekünk nem voltak örökölt játékaink mert a rokonságban nincsenek kisgyermekek így mi gyakorlatilag ,,apránként" szerezzük be a dolgokat. Ezt úgy kell elképzelni hogy természetesen mindent bevásároltunk ami kellett de azokat a dolgokat amiket később használ azokat már most beszerezzük. és a gyerekek olyanok, hogy egy idő után a régebbi játékaik periódusokban újra-és újra érdeklik majd rövidebb ideig:) Rengeteg játékra van szükség egy gyerekszoba igazi játszóházzá alakításához...az ember nem is gondolná:D Focilabdánk fb-ból nincs, mert kislányunk van. Viszont rengeteg rágókánk meg plüss, vizijáték az van belőle... hintát akartam még de szerintem ezek az elektronikus játékok rengeteg elemet fogyasztanak és pl a körforgónkkal nagyon sok volt a probléma:( A csavarok is képlékenyebbek mint a többi játékon... Hintánál inkább rászántam a pénzt és vettem egy csúcsszupert mert féltem, hogy nyikorogni fog. Szóval ilyen 10e ft értékben még néhány tanulókutyus vagy hasonló belefér, mert nem használja annyit és kevesebb az eslye, hogy nyekereg... de egy nagyobb értékű holminál én nem vennék fp-at pláne nem mondjuk autósülésből... Szerintem annyira nem minőségi márka. A hatalmas előnye az az, hogy nagyon ötletes dolgokat csinálnak meg. Viszont ha az én 10 hónapos lányom már leharcolta a nagyrészét akkor kétlem, hogy többgenerációs játékok lehetnének:) Szerntem nyugodtan vedd meg. Valószínüleg most nem fogja érdekelni max lenyűgözi pillanatokra meg mutogathatod neki... később viszont szeretni fog mindent! Ha nem veszed meg bizonyára azon fog járni az eszed, hogy mi van ha mégis érdekelte volna... én legalábbis biztos nem nyugodtam volna meg:D
2012. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* na szóval most kezdte el egy hónapja 9 hónaposan érdekelni ezek...BOCSI
2012. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!