Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kakil az egy hónapos,...

Hányszor kakil az egy hónapos, tápszeres babád?

Figyelt kérdés

A lányom szinte minden evés után, változó mennyiségeket. Többször van kevesebb mennyiségű széklete, és 1x-2x van nagyobb adag egy nap. Az állaguk mindnek egyforma, nem vizes.

Ez normális? Másnak is ilyen?


2012. júl. 20. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk napi 1-szer van kaki,de neki szorulása volt 3 fajta tápszertöl is....
2012. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hú, én teljes mértékben irigyellek! Nagyon szerencsés vagy, hogy így kakil a kicsid! Mi is tápszeresek voltunk, és 2-3, volt hogy 4 naponta jött a kaki. Úgyhogy szerintem normális, főleg, ha szépen fejlődik a picike. Jó az emésztése a babádnak! :-)
2012. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom is pont egy hónapos és napi egyszer kakil elég nagy adagot, inkább szilárdabbat, de volt már hogy egy nap kimaradt, és egyszer 2 nap is. BEBA Pro HA Srart tápszert kap. Tiéd milyet?

2012. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 hónaposan 2 naponta kakilt a babám, most 2 hónaposan már csak 3 naponta.
2012. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Nem vagyok nyugodt,hogy ezeket írtátok, bár amíg mi is Beba-t vettünk neki, addig napi egyszer volt, jó esetben és elég sokat szenvedett! Aztán váltottunk a Milumilra és azóta van ez, tény, hogy sokkal nyugodtabb lett, gondolom a sokszori kakilás miatt. Nem fáj annyit a pocakja! Szóval akinek gondot okoz a napi egy, az próbálja ki a Milumilt.
2012. júl. 21. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is a kezdetektől a milumil Ha 1-et eszi, és naponta 1-szer max. 2-szer van széklete.
2012. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!