Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köldökcsonk leesése után...

Köldökcsonk leesése után mikor jön teljesen rendbe a köldök?

Figyelt kérdés
még maradt bent ilyen száraz cucc,az mikor fog teljesen eltűnni?minden este takarítom neki.próbáljam fültisztítóval?vagy ne erőltessem?
2009. júl. 14. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a leesés után még kezeltem egy hétig,napi 2-3 alkalommal,de már csak alkohollal,és utána a maradék is lepottyant magától.
2009. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem jó mélyre is bekelet nyulni fpiszkáloval. kell fertötleniteni, és az szárit is.
2009. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor az normális hogy van még benne ilyen száraz seb szerű?továbbra is kezelem neki,hintőport ne használjak akkor csak alkoholt?
2009. júl. 14. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jó az alkohol nekem is volt olyan benne de egyszer csak eltünt és hihetetlen de gyönyörü lett. Ne félj tisztitani! Pelenkázáskor mindig!Nyugi ! Hány hetes a babád?
2009. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vasárnap volt 1 hetes.
2009. júl. 14. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
oh akkor még egy hétig biztos kezelned kell! Gratulálok nekem novemberi de elszaladt az ídő , felfoghatatlan! Ha van még kérdésed itt vagyok még . nem sír fürdésnél? nekem sok hónapig orditott.
2009. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 10nap után teljesen rendbe jött,de bizony jól ki kellett tisztitani alkohollal,mondjuk nekünk az orvos x javasolta naponta fürdés után,meg hintőporozni is kellett:De utána nagyon szép lett:)
2009. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a fontos, hogy ha már a köldökcsonk leesett, a maradékot ne "áztasd" el, ha még nem egészen hegesedett be. Szóval se fürdésnél, se alkohollal ne kend túlságosan össze, csak nagyon óvatosan, mert akkor még újra bevérezhet. Napi 1 alkoholos jó gyorsan de alaposan, elég, fülpiszkálóval, hogy a vattáról ne ázzon rá a folyadék.

Sok boldogságot :)

2009. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok.nem sír fürdésnél,egyenlőre úgy néz ki tetszik neki.:)
2009. júl. 15. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!