Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neogronormon vagy Bepanthen?

Neogronormon vagy Bepanthen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használni?
2009. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%

Én a bepanthen-re szavazok, de csak mértékkel.

Mindkét popsikrém hámosító tulajdonsággal rendelkezik, és a kislányoknak "összenőhet" a kisajkuk.


Tehát ne minden pelusozásnál használj popsikrémet, és elég egy leheletnyi belőle.

2009. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Természetesen babapopsira :-D

Még nem szültem,előtte állok,vettem mindkettőt,de nem tudom melyik jobb.Kislány lesz.

2009. júl. 15. 11:53
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Szia! Én tudod mire esküszöm? A háziorvos ír fel popsikrémet, gyógyszertári keveréket, na az nagyon jó. Ajánlom bátran, semmivel nem tud kevesebbet mint a bephanten vagy ezek, és fele annyiba sem kerül...
2009. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. júl. 15. 11:57
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

:) Biztos az én lányommal van a baj, de nem nőtt még össze a neogranormontól a kisajka...:D:D Hol hallottad ezt?

Nekünk volt ez is, az is, sőt ilyen -olyan popsikrémünk, a gyógyszertáritól kezdve egy halom babacsomagos mintáig.

Én szeretem a neogranormon illatát (+ magyar), így inkább az van itthon, mint bepanthen.

2009. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Én most gyógyszertárit használok. Először a neogranormont használtam minden alkalommal,de mondta a gyerekorvos,h azt csak néha kell. Így azt csal este,fürdetés után használom,a gyógyszertárit a többi alkalommal. Ha az elfogy,akkor sudocremet fogok használni.


Szerintem ne nagyon vásárolj be,mert ki tudja,mi az ami beválik nálatok.Csak egy jó tanács....


4hetes kislány anyukája

2009. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

12.11-es válaszoló: Azért írtam, hogy mértékkel!


Az én lányomnak összetapadt, ezért tettem idézőjelbe, hogy összenőtt, mert nem tudok rá megfelelőbb szót.

Azért, mert nálatok ez nem fordult elő( örülj neki), még lehetséges, hogy megtörténik.

Engem nem figyelmeztetett senki, mikor kiderült a gyerekorvosunk mondta, aki már 40 éve praktizál.

Én a saját hibámból tanulva javasoltam a leírtakat.


És ha nem hiszed, hogy van ilyen probléma ott a google aki ugyebár a jó barátunk.

2009. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!Akkor ezek szerint a gyógyszertári a legtutibb.Köszönöm,mindenki válasza hasznos volt!


:-)


Boldog babázást!

2009. júl. 15. 14:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszertári nem vált be,piros volt tőlle a popo.Amit te irsz mindkettő jo,bár a Neogranormont nehezebb lemosni.Én Sudokremet használok,csak ajánlani tudom.60gr-os 1000ft körül van.Vékonyan kell kenni,sokáig elég.
2009. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!