Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a taktikám? A...

Mi legyen a taktikám? A türelem rózsát terem? Etetés!

Figyelt kérdés
Drága egyetlen aranyos 5,5 hónapos kislányom buzgón gyakorolja a brümmögést, ebéd közben is. Egy kajálás teljes amortizáció, még a tarkója is olyan tud lenni, nagyon vicces, ahogy fröcsög minden szanaszét. Én meg bosszankodom, próbálok határozottan rá szólni, hogy NEM!! De semmi. Érdekes módon, a gyümölcsöknél ezt nem csinálja, ott csak lapátolok a szájába. Eddig semmi gondja nem volt a répával, krumplival. Egy idő után elfogy a türelmem, és nem fejezzük be az ebédet (mondjuk utána mindenképpen szoptatom még). Mit csináljak? Nem akarom arra sem rászoktatni, hogy jól van, ha ez nem tetszik, akkor hozom a másikat, de itt kaptam azt a tanácsot is, hogy zöldséget ne keverje gyümölccsel. Akkor? Tartsak ki, hátha leszokik róla?? Segítsetek légyszi!
2009. júl. 15. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
leszokik róla idővel. de lehet, h hónapokig csinálni fogja még. keverj zöldséget a gyümölcsbe, akkor bizti jobban fog neki ízleni.
2009. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már miért ne kevelhetnék, ha úgy megeszi rendesen akkor keverd neki.
2009. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tiszta bénának látszom, de egyrészt eddig semmi baja nem volt a külön zöldséggel, másrészt pedig akkor később meg fogja enni rendesen is, vagy majd mindig követelni fogja bele a gyümölcsöt is? Köszi a válaszokat!
2009. júl. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!