Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már tényleg csak a türelem...

Már tényleg csak a türelem maradt? (Kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

20 hónapos a fiam,soha nem volt jó alvó,még nem volt átaludt éjszakánk se!Kipróbáltam h éjjel nem kap babatejet,csak vizet,v teát,nem fogadta el!Kipróbáltam h hagyom sírni,nem vált be!Kipróbáltam a viburcol kúpot,meg a sedatif pc-t is,2-2 hétig,nem segített!Csináltunk neki külön szobát,hátha zavarjuk,nem érdekli!Próbáltam,h ismét velünk aludjon,de csak a nővérét zavarja,aki 3,5 éves,de velünk alszik(tép a haját,elveszi a cumiját)!Most már a kiságyból is kimászik,és éjjel útra kel,ez elég veszélyes,bár már mden teljesen bababiztos nálunk,mert napközbe is eleven,de hát sötétbe másképp lát,főleg ő!Meg h se éjjel se nappal nem pihen a pocija,jó evő ez nem tagadás,de az h éjjel is 2szer 3 deci babatejet kakaóporral megiszik nekem már nagyon durva!A délutáni altatással már meg se próbálkozok,akkor este kb másfél órán át altatom,mert ez is bejött újabban a képbe,pedig régen okosan egyedül aludt el,mint délután,mint este....Próbáltam rászoktatni a cumizásra,hátha az segít,de fullad tőle,jó ez jó hír,de abba bíztam majd az segít!Próbáltunk kis plüssöt adunk neki "anya illattal" az se:(:(Már teljesen kimerültem,se éjjelünk se nappalunk!!A nagymama hetente egyszer viszi el őket,egész napra,de csak a nagyobbik alszik meg nála(mostanában ő se mindig,ő rá rájött az anyás időszak),pontosabban a kicsit ő nem akarja h ott aludjon...

Pluszba még nem is beszél,minimális szavakat mond csak...papa,mama,anya,apa,mamma,táttá,de mdent megért,ha mondom neki h töröld meg a szád megtörli,ha mondom h dobd ki a kukába,kidobja,ha mondom h fújd ki az orrod kifújja,sőt ő is megérteti magát velünk,ahogy a párom szokta mondani,"Ne csak mekegj,mond is":):)És még az se h apa segít az éjszakázásokba,mert ő kinn dolgozik Németországba:(3 hetente van itthon 1 hetet....

Azt hiszem mindent leírtam,szép kis sztorim lett,de kérem valaki segítsen!!!:(:(:(


2011. szept. 16. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

szerintem nem kéne kakaót adni éjjel. az hagyján, hogy azért képes felkelni éjjel de elromlik a foga, a szájába az a cukros sz... aszalódik reggelig és nem utolsó sorban a kakaó koffeint tartalmaz amitől elve nem tud jól aludni.


az meg, hogy nem alszik a saját ágyába, ha meg van engedve és azt látja, hogy a tesónak is meg van engedve, hogy köztetek aludjon akkor neki miért ne? nem hülye és tök igaza van ;)

2011. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vidd el egy alvásklinikára, ott hátha tudnak segíteni.

Egy ilyen idős babának, már át kellene aludnia az éjszakát.

2011. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Uhh, de durva, nem csoda, ha ki vagytok bukva.

Én is azt mondanám, hogy vigyétek el egy alvásklinikára.

2011. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kakaót azt én sem adnám, nem csoda, hogy zizeg ezerrel. Lehet, hogy lenne pár igen kegyetlen éjszakátok, de muszáj lenne leszoktatni róla. Hogy hogyan?, hát egyszerűen ne adj neki, vagy minden egyes nap sokkal kevesebb kakaóval.
2011. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam sima babatejet,meglátta a színét és elfordította a fejét,meg amit az utolsó ír h próbáljam meg h nem adok neki semmit...azt is próbáltuk,mdent minumum 1 hétig csináltunk....
2011. szept. 16. 15:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Valaki azt megírná,hogy holt találok ilyen alvás klinkát?Vas megyébe lakunk,de akár Pestig is mennénk ha arról van szó,csak ne az alföldön....
2011. szept. 16. 15:05
 7/11 anonim ***** válasza:

ne 1 hétig ne adj neki kakaót hanem soha többet. reggelire kaphat, de máskor ne adj neki. azért az alvásvizsgálat nem egy leányálom, először nézd meg hogy alszik ha nem kap kakaót és egész nap a levegőn vagytok

de persze te tudod

2011. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sehogy nem alszik!Tegnap nem tettem le délután,kinn voltunk egész nap az udvaron,és 2szer kelt!A védőnöm ajánlott egy sz.helyi gyermekgyógyászt,hétfőn tud adni időpontot,és megyünk hozzá!
2011. szept. 16. 15:41
 9/11 anonim ***** válasza:
2011. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát most ismét újítottunk...:)Anya illatú párna,vagyis a pólóm ott van neki,tej,meg viburcol kúpozunk ismét...2 éjjelt átaludtunk,pontosabban először elaludt reggel 5ig,evett,de v.aludt,ma meg 8kor keltünk!!!!:):):)
2011. szept. 18. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!