Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébihordozót van, aki felfügge...

Bébihordozót van, aki felfüggesztett és abban ringatja nagyobb babáját?

Figyelt kérdés
Hogyan rögzítettétek a plafonba vagy az ajtófélfába a kötelet? És a hordozó hogy került rá a kötélre? Köszi!

#hinta #babahordozó #babringatás
2012. júl. 23. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót a gerincének, ha huzamosabban benne fekszik. A hordozónak másabb a kialakítása, mint egy pihenőszéknek.
2012. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sem túl jó ötlet. Nem is a gerince miatt, én nem látom, hogy hogyan lehetne ezt megoldani stabilan. Arról nem is beszélve, hogy a hét kilós lányom ficánkolás közben szerintem simán kinyírná a hordozó műanyag részét (pedig nem rossz minőségű, sőt).
2012. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire nagyobb az a baba? Azért nem mindegy, hogy egy két hónapost, vagy egy egy évest ringat a hordozóban a Szülő.


És hogy tudná kinyírni egy hét kilós baba a hordozót? Nem véletlen van addig hitelesítve, ameddig.


Szemes facsavarnak vagy szemescsavarnak is hívják amit keresel, abba mehet a kötél.


Egyébként lehet jobban járnál egy Adamo hintával, nálunk azt kapta a Gyermek a névnapjára :)


Nézd meg az Adamo-s képeket, hátha tudsz belőlük ötletet meríteni a rögzítésre.

2012. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám túl biztonságosnak ezt az ötletet.

Vegyél egy hintát ha hintáztatni akarod, a hordozó nem hintának van kitalálva.

2012. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy nyírja ki a hordozót a hét kilós baba, hogy egy ilyen nem felfüggesztésre van tervezve. Szerintem.
2012. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Jézusom!!! Hogy jut ilyen valaki eszébe?? :DD

Hihetetlen.


Válasz: az Adamo-t ajánlom én is.

2012. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mennyire nagyobb baba?

Ha még nem tud ülni, nagyon rossz a gerincének, ha feleslegesen van benne (azaz nem az autóban). Másrészt mivel a hordozók nem felfüggesztésre lettek tervezve, nem hiszem, hogy a fogantyúja kibírná a hosszú ideig tartó "lógást". Harmadrészt nem igazán lehet biztonságosan, stabilan felkötni sehova.

Helyette én is az Adamo hintát ajánlom. Ha pedig már tud ülni, akkor egy ülős hinta.

2012. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jézusom!!!! Nem én vagyok az egyetlen, akinek ilyen szörnyű ötlete támad!

10 hónapos a gyerek, 10,5 kg. És napközben sokszor csak abban tudom elaltatni, de egyedül nem bírom, kell, hogy más is segítsen az ide-oda hintáztatásban. Már nagy és felpattan a cici mellől, sem a babakocsit nem tolerálja, valahogy el kell altatni! Nem gondolom, hogy napi 1-1,5 óra bébihordozózástól bármi baja lehetne, bár többet aludna, van, aki 3-4 órákat utazik, meg egész éjjel utaznak a nyaralás miatt, az persze nem baj, engem meg le kell ordítani!!!! Köszi!


Aki meg normálisan válaszolt, annak köszi!

2012. júl. 23. 15:23
 9/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is az adamora, de, ha meg tudom oldani ingyen vagy 1-2 ezerből nem költenék 6-7-et a koppintásra, vagy 25-öt az eredetire.
2012. júl. 23. 15:24
 10/12 anonim ***** válasza:

A lányom és a fiam is a falba fúrt,párom által csináltatott kampón "lógtak" a bébihordozóban!2 kötéldarabot rákötöttünk a hordozóra másik végére 1-1 kampót és azt akasztottuk a falban lévőkre.Könnyen le és fel lehet rakni,mikor kell :)

A lányom még a régebbi fajta hordozóban,a fiam Graco juniorban!Egyiknek sincs semmi baja.Igaz,nem altatás céljából lettek belerakva,hanem mert szerettek hintázni és persze porszívózás és egyéb teendő mellett ott elvoltak.

Nem hinném,hogy sokat ártottam volna vele.És mikor azt mondják,tanácsolják az anyukák a lépten nyomon a nyakukon lógó babás anyuciknak,hogy a munka mellett vagy a konyhában rakja a hordozóba?Mivel jobb?

2012. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!