Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bertoni star babakocsiról mi...

Bertoni star babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
14 hónapos már a lányom,de szeretnék valami olcsóbb kocsit venni neki ami védi is valamennyire illetve dönthető a támlája ha elaludna.Igazából arra kellene hogy a nagyot hozzuk vigyük a suliba.Tudtok valamit ajánlani?

2012. júl. 24. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
bertoni star helyett inkább már bertoni foxy, annak erősebb a kereke!
2012. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Bertoni Foxym van és épp most akarom eladni. Nem azért mert nem jó, hanem mert kaptunk egy másik babakocsit és így már nem férünk el egy garzonban... Szerintem megfelelő, hogy oda-vissza vidd a suliba a tesóval. Könnyű vele közlekedni, dönthető 3 fokozatban a támlája, könnyű összecsukni és szétnyitni, mindkettőt 1 kézzel is meg lehet oldani. Hatalmas a kosár alatta és lábzsákot is vettem hozzá. Semmi hibája nincs. Esetleg ha mégse a Star mellett döntenél, szívesen küldök képet róla.
2012. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Végül tegnap vettem egy easy go milot.Picivel drágább volt, viszont lényegesen komolyabb így inkább e mellett döntöttem.
2012. júl. 26. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!