Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedés 5 hetes babánál!...

Gigigsxr kérdése:

Székrekedés 5 hetes babánál! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
5 hetes tápszeres babámnak 3 naponta van kakija, az is nagyon kemény, olyan, mint a gyurma. Milupa milumil ha start optima tápit eszik és adok neki mecsek teát, de csak pukizik tőle. Mit tanácsoltok, milyen tápszerre váltsak? Csütörtökön megyünk dokihoz, addig fel akarok készülni.
2012. júl. 24. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb. 2-3 naponta van kaki még úgy is hogy direkt székrekedéses babáknak való tápszert eszik.(Novalac IT)De már legalább könnyen kijön nem kemény. Bevált nekünk!

Viszont mikor még Bebát evett nekünk is gyurmás volt a kaki. Szóval én tápi váltást ajánlok nektek is.Amióta a Novalac IT eszi azóta a pocija sem fáj:) Ja és sokkal szívesebben eszi mint a Bebát.

Egyébként a Mecsek baby teát sem szabad sokáig adni egyhuzamban, mert kamilla van benne ami szárítja a beleket és szintén székrekedést okoz.Én ennyi idős korában babamosoly keserű édeskömény teát adtam a lányomnak.Imádta!

Ilyen a tápszer:

[link]

Van róla írva egy pár sor :)

2012. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írasd fel a gyerekorvosotokkal!Sok sikert!:)
2012. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet, meg is beszélem a dokinénivel. a védőnő a mecsek teát ajánlotta, de akkor beszerzem a másikat. ma volt végre kaki, 2 pelust telenyomott és nem is volt olyan kemény, de azért konzultálok a dokinénivel. köszi szépen mégegyszer! :)
2012. júl. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!