Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Puffadás és székrekedés ellen...

Puffadás és székrekedés ellen mit ajánlotok? Sok gyümölcsöt, tejterméket eszem, és mégis ez van.9. hét

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Székrekedésre egy kis aszalt szilva, vagy kefirben elkevert zabkorpa. Ha szerencséd van, nem lesz végig székrekedésed, de legalábbis ezek segítenek.

Puffadásra nincs jó tippem. Én gyógyszert nem szedtem és kb 11. héten elmúlt a puffadás érzés. Üdv 7 hós anya

2009. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én a patikában vettem anno terhesnek nőknek való lekvárt,ami nagyon jó volt.De ha van otthon sárgabarack lekvárotok,azt is épp úgy megeheted.Őszibarack is jó(gyümölcsben gondoltam).Az alma,banán,kivi(hirtelen ezek jutottak eszembe)felfújnak,mint a lufit.Espumisan gyógyszer direkt erre van és vény nélkül veheted.Kismamák és szoptatós anyák is ehetik.
2009. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kaukázusi kefír, garantáltan leviszi a puffadást:)
2009. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Székrekedésre tudom a kaukázusi kefírt, a probiotic tablettát (később jó a vastabletta mellé).

Szép babavárást.

2009. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A székrekedésre mindenképpen a rostosakat ajánlanám, nagyon jó a müzli kefírrel, vagy joghurttal. A puffadás el fog később múlni, mindenesetre próbálj meg naponta többször keveset enni és mellőzd a puffasztós kajákat. Kenyérnél a teljes kiörlésűt. A szénsavasakat pedig ki kellene iktatni, egyébként sem jó, mert kihajtja a szervezetből a kálciumot.
2009. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tippet, úgy néz ki az aszalt szilva bevált. :)
2009. júl. 22. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!