Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy csináljátok a babátoknak?

Ti hogy csináljátok a babátoknak?

Figyelt kérdés

A cukkinit, a patiszont, a tököt, a brokkolit, és a céklát?

Megfőzitek, aztán turmix? És a csirke, pulyka husit? Mekkora adagot főztök? Vagy megfőzitek, aztán turmix, és lefagyasztjátok?

Köszi aki segít:)


2012. júl. 24. 17:34
 1/7 A kérdező kommentje:
ÉS milyen sűrűn adtok neki húst? Mindennap?
2012. júl. 24. 17:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak a husival kapcsolatosan írok. Én úgy csináltam,hogy megvettem a csirkemellfilét, azt kockákra vágtam és adagonként kis uzsizacsiba raktam,úgy lefagyasztottam. Így mindig annyit tudtam kivenni, amennyi kellett, mivel kis adagok voltak, hamar ki is olvadtak. Így készítettem nekik mindig, főztem, pároltam, sütöttem stb...attól függ mit ettek.
2012. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tehát nyersen kockáztad, és fagyasztottad?
2012. júl. 24. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

egyszerűbb,olcsóbb,és gazdaságosabb a bébiétel. és változatosabb is


amúgy ha főzni szeretnél neki az a legjobb h igyekszel olyan ételt választani az egész családnak ami mindenkinek megfelel és abból veszel ki a apicinek és készíted el másképp. pl borsófőzit neki passzírozod és tápival vagy anyatejjel habarod stb. a többieknek meg rendesen. én sosem főztem csak a picinek,de én csak hétvégén főztem,hétköznap rendeltem és babaétel.


sokszor tényleg egyszerűbb és ráadásul tudod h az úgy van elkészítve ahogy neki jó és nem kell izgulni.


lehet kapni babaszakácskönyvet nem tudom a pontos címet,lila és kisbaba van rajta abban csupa olyan recept van amit baba és család is ehet

2012. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A cukkinit kockára vágom,puhára főzöm,botmixerrel pépesítem,meg persze azokat is,amivel eszi éppen,pl. répa,krumpli.

Csirkemellet összekockáztam,picit sós vízben puhára főztem,szintén turmixoltam,és jégkockatartóban lefagyasztottam,amikor megfagyott,zacskóba átraktam.

2012. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippet:)
2012. júl. 24. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen, nyersen kockáztam és tettem el adagokba.
2012. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!