Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti mit adtok 6...

Anyukák! Ti mit adtok 6 hónapos babátoknak hozzátáplálásnál? 2-3 hete kezdtük, anyatejes a drágám és nem ízlik neki nagyon a gyümölcs. Többi lent. Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Próbáltam sima almát,barackot,keverve a kettőt,barack-babán kombinációt.Ti mit adtok egész héten,hogy változatos legyen neki az étrend.Lehet már unja ezeket.Még csak tízóraira adok neki gyümit mást nem.Mit lehet neki még?
2011. júl. 28. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

6-8 hónapos kora között, gyümölcsöt vagy zöldség-gyümölcsöt evett ebédre, mást nem illetve anyatejet a nap többi részében.

alma banán, barack, körte,s zilva, szőlőlé, krumpli, répa, cukkini,


ezeket vegyítettem

2011. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alma-barack-banán-körte különféle kombinációban, illetve keksz hozzáadásával. A szilvát nem szereti, a meggyet meg nem próbáltam még. Szerintem unalmas lehet, de megeszi minden nap. Most még ezeket kaphatja, ebből kell okoskodni.
2011. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

még nem kell hogy változatos legyen.

ha nem ízlik neki, akkor keverheted anyatejjel a gyümölcsöt, majd zöldséget is.


lányom 6-7 hósan ezeket ette: barack, alma, sütőtök

minden mástól szorulása lett.

2011. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Leragadtam a gyümölcsöknél valamiért. Az én kislányom eszik már sütőtököt almával vagy krumplival, vagy pulykahússal, cukkinit, a répát meg a brokkolit viszont nem szereti. Azok már a kóstolásnál kiestek, mert konkrétan kiköpte. A cukkiniből is inkább az üveges kell neki, a házit nem nagyon ette meg.

Én általában 2 napig ugyanazt adom neki, aztán két napig megint mást. Ma ebédre megint sütőtök-almát kap, de előtte kóstoltatok vele paradicsomos krumplit (üvegeset).

2011. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!