Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fürödhetnék együtt a...

Mikor fürödhetnék együtt a babámmal? Most múlt 2 hós.

Figyelt kérdés
Meddig nem ajánlott és miért? Ha esetleg valameddig nem szabadna valamiért, arra lennék kíváncsi. Köszönöm!

2012. júl. 24. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
én nem fürödnék egy iyen picivel-se- ázik le rólad a sopk piszok,stb és abban legyen ő is?
2012. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha előtte letusolok? Bár nem hiszem h olyan koszos lennék :-)
2012. júl. 24. 17:49
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Hát mielőtt együtt fürödnél vele,előtte mindenképpen tusolj le.Az a biztos.

Nálunk 4 hónapos volt a pici,mikor apa először fürdött vele nagy kádban,de nálunk a szükség hozta így.Ahol voltunk,nem volt kiskád és ez tűnt a legjobb megoldásnak.

Azért még pár hónapot mindenképpen várj vele!Ilyenkor még nagyon gyenge az immunrendszerük és fogékonyabbak a fertőzésekre,bacikra,gombákra.Még ha nincs is nektek tüneti panaszotok,attól még hordozzátok őket.

2012. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha egyedül vagytok,elég nagy logisztka kell a ki-és beszálláshoz:)
2012. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
nem úgy értettem h koszos vagy :) de azért mégis.. ha jól letusolsz,és kimosod a kádat akkor talán de 2 hós még olyan csöppecske.. én nem merném így sem-úgy sem
2012. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én 6hetesen már együtt fürödtem vele. Anyukám beadta, amikor végeztünk kivette, mire én is kiszálltam felöltöztette. A Fiam nagyon élvezte és nem lett semmi baja.
2012. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem persze :-) Lehet még várunk míg stabilan fog ülni :-)
2012. júl. 24. 18:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha legalább ülni tud.Gondolj bele,ha épp ujfajta a kádatok,meg amugy is,egy babával beszállni,én féltem hogy megcsuszok,eg ugyanez kifelé is...te csurom víz,és igy bemenni megtörölni őt....hát nem egyszerü...jo persze ha a fürdőszoba olyan hogy ott felöltözteted,vagy van hová letenni mig magadra kapsz egy köntöst.
2012. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is azóta fürdünk vele (nem minden este), amióta tud ülni. Imádja :-)
2012. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 hetes kortól ,de nem miatta miattam, addig nem lehetett kádfürdő
2012. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!