Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tipúsú babakocsit vegyek?

Milyen tipúsú babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés
A kisfiam 1 éves szülinapjára szeretnénk babakocsit venni.Nem is tudom igazán milyet kéne,valakinek ötlet?3 kereküek jók??A lényeg hogy télre jó legyen lábzsák,esővédő ilyesmi.Várom a véleményeket.
2012. júl. 24. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A tavaly téli miért nem jó?
2012. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves kérdező!!!Hát azért mert azt alapból használtan kaptuk és már igencsak vannak bajai.Meg mert mi így gondoljuk:)
2012. júl. 24. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdés én is kiírhattam volna, augusztusban lesz egy éves a babám... most nézegetem milyen sport kocsit vegyünk, de nem tudok dönteni. Ami számít, hogy könnyű legyen, mert sokat bkv-zunk...
2012. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem normálisan kérdeztem...de akkor elmondom hogy attol függ mire használjátok:utaztok is vele,vagy csak a járdán tologatod?kicsire összecsukható legyen vagy nem számít?cipelned kell-e vagy mondjuk megoldod hogy ne kelljen felcipelni a lakásba?stb...

nem kihagyható szempont h nektek már nem kell hordozó se és mózes se....szoval vannak jó esernyőre csukható kocsik amik stabilak,dönthetőek,könnyüek,kicsire összecsukhatóak,és lábzsákjuk is van...viszont ezeket egy kézzel nem lehet irányitani mint a lapra csukhatóakat..Kielégitö volt ez a válasz remélem...

2012. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!