Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy egy 16 hónapos...

Létezik, hogy egy 16 hónapos babának kint legyen mind a 20 foga?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Perszehogy.
2012. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos vannak kivételek. Nekünk 16 van kinn ennyi idősen, kérdezd meg a fogorvost. Egyébként miért kérded?
2012. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

15 hósan 16 volta lánymnak!Viszont sz uccsó négy még úton van!Decemberben lesz 3 éves!A két alsó uccsó 2,5-re bújt elő, a felsőkből 1-1 csücsök van kint!


De tuti létezik...

2012. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 hónaposan kint volt minda 16 de a másik 4re még várunk..Sógornőm lányának 18 hósan lettmeg mind a 20. Ugyhogy tuti van!
2012. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm mondta, hogy kint van mind a 20 foga a lányának, de én úgy tudtam h a nagyőrlők 2 éves kor körül jönnek ki.
2012. júl. 24. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem és egy kicsit hihetetlenül hangzott.
2012. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 éves a lányom és tegnap jött ki a 16. foga.

2,5 hónapon keresztül annyi kijött, hogy padlót se tudtam fogni. Képzelheted, hogy mennyit szenvedett.

Ráadásul neki az első fog őrlő volt.. a gyerekorvos és a védőnő a száját se tudta becsukni, úgy csodálkoztak.

Ha nem látták volna a saját szemükkel, akkor el se hiszik.

6,5 hónaposan jött ki neki és 2 hónapos korától már szenvedett. Volt, hogy 24 órákat átsírt.. nem csodálom.


Egyébként most már meg se érzi, hogy jön a foga. Alig veszem észre csak ha nevet, hogy valami megint nem stimmel :)))


Egyébként az unokaöcsémnek 23 hónaposan csak 3 foga volt. De onnantól úgy jöttek a fogai, nagyon fájt neki szinte az összes! És akkor kezdett el normálisan darabost is enni.

2012. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!