Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 9 hónapos, fog nélküli...

Majdnem 9 hónapos, fog nélküli babának adnátok már kis kenyérdarabkákat?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert ha eszük, ált. kiviszem őt is az ölemben, és nyúkál befelé a tányéromba, de én nem merek adni neki....Vagy semmi összefüggés azzal, h nincs még foga? Attól valahogy elnyammogja?
2012. júl. 21. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kenyér, kifli,.. Minden ilyesmit már adhatsz neki, el fogja nyammogni.
2012. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hónapos múlt a fiam, de pont tegnap adtam először a kezébe kiflivéget. Egy fél foga van.:) Elszopogatta, de ne tudd meg, tiszta trutyi lett a ruhája, az egész arca, a babakocsi...


Szóval lehet, hogy kenyérdarabkát nem adnék a helyedben, de babapiskótát, kiflivéget a kezébe azt mindenképpen.

2012. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kenyér még jobb, mint a kifli. A kifli általában tejes, így az szottyosabb lesz, ahogy eszi. De ha nem gond a takarítás, akkor ehet kiflit is.

Az én fiam 7 hónaposan kapott zsömlét, kenyeret, foga 10 hónaposan lett.

2012. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne nézzetek butának....első baba...de akkor ne féljek így h félrenyeli?.....
2012. júl. 21. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nagyobb darabot adj a kezébe, hogy elszopogassa, és ne legyen nagyon friss, inkább 1-2 napos. És persze legyél ott mellette.
2012. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első babámnak 1 évesen jött ki az első foga, lehetetlenség lett volna, hogy addig csak pépeket kapjon.

elég kemény az ínyük, el tudja nyammogni. Legyél ott vele mindig és figyeld, amíg megeszi.

2012. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
enyém 9 hónaposan már darabosat evett, csak azt volt hajlandó :) még a husit se turmixolhattam neki, picire vágtam és elnyammogta az ínyével. 10 hónaposan bújt ki az első foga, a rágók csak 1,5 évesen, addigra bőven azt és úgy evett amit mi :)
2012. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!