Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes anyukák! Hova...

Kisgyermekes anyukák! Hova menjünk nyaralni Balatonon egy 3,5 éves és egy jelenleg 5 hetes babával augusztus-szeptemberben?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek, ami apartman jellegű szállás, de van félpanziós ellátás. Azért szeretnék apartman jellegű szobát, mert a bébiétel melegítő, sterilizáló, meg a mellszívót hol mossam el kérdés stb meg legyen oldva. Ne az éjjeli szekrényen kelljen tárolni az ilyesmit egy szállodában vagy panzióban.

5-6 napra szeretnénk menni és 100-120 ezerből a szállás jó lenne max, ha kijönne. Jó lenne, ha lenne wellness részlege és közel lenne a part is, hogy ha jó ha rossz idő van meg legyen oldva a programunk.

Mivel a pici még 5 hetes múlt még várnánk pár hetet. Mondjuk augusztus közepe-vége minimum. Ha jó idő lenne szeptemberben, akkor az is jó lenne.

Önellátósat nem szeretnék, mert az étteremre sok elmegy naponta, már tapasztalatból tudom.

Mindenfelé nézegetek, de csak 2 ágyas pótágyazható szobák vannak, és ezek a szobák nagyon kicsit 4őnknek mindenféle motyóval, ami kell a nyaraláshoz babakocsi is főleg, mert az se a folyosón vagy a recepción legyen.

Néztem a kolping hotelt, de horror ára van az apartmanos szobának és messze is van nekünk.

A leg szimpatikusabb a siófoki club 218, jó áron van és különböző méretű apartmanok vannak, de nincs ellátás vagy lehet kérni reggelit, de nem az épületen belül van hanem más étteremben. Szóval akkor már mindegy , ha mi veszünk reggelit, de a vacsora kérdés ugyanúgy ott van, hogy étterem sok ezer forintért naponta.

Debrecenből mennénk.

Ha nem Balaton, akkor egyéb javaslat?


2012. júl. 25. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Annak idején én is ilyen kritériumokkal kezdtem keresni, végül saját házat béreltünk, de ezeket elmentettem:


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi Balatonfüredre megyünk a Hotel Marina nevű szállodába. Kijön az említett összegből az apartman is, ráadásul all inclusive ellátású. NÉzd meg aug. 20. után még olcsóbb is. Egy hátránya van, csak egy úszómedencéje van. De Balatonfüreden van aquaticum, illetve egy kilátó és egy barlang is.
2012. júl. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Balatonfenyvesen van.

A lakás nagyon jó, lent van egy nappali étkező konyha, egy fürdő szoba, a konyh felszerelt, mikro edények, tányérok poharak, főzőlap.

Fent 2 háló. Rendezett, tiszta, szép udvarral ahol lehet grillezni, játszani a gyerekekkel, gondozott szép fű, terasz asztallal széfekkel, ki lehet ülni.

Az utca végén kisbolt, 1-2 km a központ.

Balaton part a kert végében, játszótér is pár száz méter. Csendes nyugodt utca.


Gyerekkel lehet kisvasutazni, Nosztalgia kis vonaton.


Rossz idő esetén Zalakaros közel van, Szuper a strand, ami egy élmény a 3 éves gyermeknek, új két szintes gyermek élmény sziget, ingyenes játszóház, rengeteg fedett medence rossz idő esetére.

2012. júl. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyenesdiáson a Wellness Hotel Katalint tudom ajánlani! Egy nem túl nagy szálloda. Van 3 és 4 csillagos része akár apartman szobákkal (kis teakonyhával), ill. külön épületben apartman jellegű szállás. Ez utóbbinál is van félpanziós ajánlat.

Van játszótér, játszószoba, kinti és benti medence (gyerek is).

Mi májusban voltunk, jól éreztük magunkat, jövőre tervezünk visszamenni.

A nagyra kellene fizetni még főszezonban, de szeptembertől van olyan ajánlat, hogy 6 éves korig ingyenes.

A strand kb 200m a szállodától.

Elfogadnak Szép kártyát.


www.hotelkatalin.hu

2012. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most jöttünk haza,igaz nekünk 1 baba 10 hós, de szuper volt. Wellness, félpanzió, van csalási apartmanjuk, külön játszó szoba, gyerek medence, saját strand... hm.. :-) nagyon jó volt.

[link]

2012. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A frida familyban megnéztem 5 nap 220000ft lenne apartmanban ellátás nélkül. Ennyiből már külföldre is mehetnénk.
2012. júl. 26. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
ajánlatot kértél? a fridába? úgy azért más jön ki. Nekünk az 1 hét félpanzióval hármunkra egy százas volt.
2012. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem kértem ajánlatot, az apartman árait néztem a listából.

De kérek ajánlatot. Az a baj, hogy sok szállodában az apartman szoba árai dubla annyiba kerülnek, mi meg két utazó ággyal nem férünk el egy 15-20 m2-es szállodai standard vagy superior szobában.

Még ha van is egy pótágy, a plusz 1 utazó ágy meg a millió cucc nem fér el.

2012. júl. 27. 14:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Megnézted a Balatonfüredi szállodát? A legtöbb szállásfoglaló oldalon ki is tudod számolni mennyi lenne a nyaralás, ráadásul még most 10000 forintos üzemanyagkártyát is adnak. Ha aug. 20-a után mentek, akkor 3 éjszakáért 4-et tölthettek ott és az már 5 nap tartózkodás.
2012. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem neked, a 3=4 ajánlatukat, ha augusztusba mentek akkor 108000 forint négy főre, ha szeptember első hetében akkor már csak 64000 forint, és bocsi az üzemanyagkártya csak akkor jár, ha 50000 forintot szép kártyával fizetel vagy ücs-vel (többet is lehet, ez a minimum)
2012. júl. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!