Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit válasszunk...

Sziszi1118 kérdése:

Milyen babakocsit válasszunk a kislányunknak, aki november elején fog megszületni? Szeretnénk egy nagyon jó minőségű babakocsit (ára kb.230. 000 Ft-ig), ami megfelel az alábbi kritériumoknak:

Figyelt kérdés

Váz:

könnyű, alumínium vázszerkezet

nagy kerekek (jobb, ha 4 kerekű), felfújhatóak

első kerekei bolygósíthatóak-fixálhatóak

könnyen tolható és kezelhető

nagy méretű bevásárló kosár

kicsire csukódik

Mózeskosár:

nagyobb méretű

Sportrész:

ülése teljesen dönthető

2 irányból felhelyezhető a vázra

Mi találtunk egyet, ami mindezt tudja: [link] . Viszont félünk a lengyel márkától. Van valakinek tapasztalata vele?


2012. júl. 25. 13:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Plusz infomáció: Családi házban lakunk és nem használjuk a tömegközlekedést :)
2012. júl. 25. 13:13
 2/15 anonim ***** válasza:
Quinny buzz.
2012. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nah...akkor ez jó ha nem buszoztok,de egyébként is.szerintem teljesen jó ez a babakocsi,nem kell drágább, de ezt ti tudjátok.......kifogjátok használni...az meg hogy lengyel?nem oszt nem szoroz....a vector babakocsi az egyik legmegbízhatóbb a mai kocsik közül:-))))boldog baba várást..
2012. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A nagyon jo minösegütöl ez messze all(termeszetesen ezt nem sertesnek szanom)...nekem ez van senkinek sem ajanlom..amit elöttem itrtak a Quinny(az espiro szerintem ennek egy harmatgyenge masolata), vagy a Hartan.Az Espirot meg azert sem ajanlanam, mert ha valami né adj Isten kell hozza alkatresz....felnö a Gyereked mire megkapod!
2012. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én sem szívesen választanék lengyel babakocsit. Bár quinny-t sem, mert sok ismerősömnek van, és gond van a hidraulikával, a lábtartóval... Nekünk Peg Peregonk van, azzal sincs gond, barátnőmnek ABC Design, az is jó választásnak tűnik.
2012. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Abc design,Jané,Recardo,Concord

ezeket a márkákat mazsolázd át....a többi olyan amilyen..

2012. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Feladtátok a leckét :)) Akkor böngészek tovább, aztán meglátjuk.
2012. júl. 25. 15:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi ilyet vettünk [link] igaz használtan 1 gyerek után de aki nem tudja az azt hiszi új. Nagyon jó praktikus jó nagy a mózes része ültethető részel, bevásárló kosár jó nagy és alkatrészhez könnyen hozzájutni ha netán valamire szükség lenne, ja és szerintem minden elvárásnak megfelel amit irtál.
2012. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Esetleg Inglesina?! Nekünk ez van/volt,nemis tudom hogy létezik e még,viszont nagyon szerettem,és fogom is,mert a tesó is ebben lesz tologatva:)nagyon sok minden van hozzá pluszban,amit meg kellene venned...bár volt egy ára de szerintem megérte,nekünk!
2012. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb 3 funkciósnak kagylóüléses a sport része, mint a quinny-nek is. Ami kb 8-9 hós koráig nagyon szuper. De nálunk pl a baba szeret oldalt aludni, ezért aztán lecseréltük egy simán dönthetőre kb 10 hós korában, onnantól kezdve nem 20-30 percet aludt benne.

Az abc design mamba/cobra tetszett nekem a legjobban, főleg irányíthatóság szempontjából. De: az ülése nem teljesen ültethető, és mikor már nézelődni szeretne, akkor is csak az eget látja.

Volt concord neo-nk is, ami picit jobban ültethető a mambánál, de a tárolója alul egy vicc... Mint ahogy az abc design 3 tec-nek is.

Azt hiszem az anmar nevűből láttam egészen jól kinézőt (igaz nem toltam), aminek a sport része is tágasnak tűnt, és rendesen dönthető volt, és a kerekei is elég nagyok voltak. Ha kertes házban laktok, érdemes egy nagyobb babakocsit választani, ha esetleg még 1-2 évesen is abban szundítana :)

Tökéletes babakocsi nincs :)

hű, lehet, hogy nem is anmar volt :) gondolkodom, hátha eszembe jut :)

2012. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!