Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsit válasszam?...

Sziszi1118 kérdése:

Melyik babakocsit válasszam? Még csak interneten láttam, élőben nem. A tapasztalataitokra lennék kíváncsi (pl. irányíthatóság, élettartam. A kislányunkat november elejére várjuk.

Figyelt kérdés
Az alábbi két kocsiról lenne szó: [link] és [link] .
2012. júl. 24. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem adnék ki ezért a babakocsiért ennyi pénzt. Láttad, hogy 17 kg a babakocsi?


A Kunert VIP babakocsi ugyanezt tudja, és csak 43000 Ft.

[link]


Van, ahol + 6000 Ft a bolygósítható kerék, itt nem írták.


A bergon.hu-n és a babaholmiolcson.hu-n is érdemes körülnézni.


Gratulálok a picihez!

2012. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem azt kérdezted, de ennyiért megbízhatóbb márkát is vehetsz.


én használtan, 2 gyerekes anyukától vettem egy CHICCO TRIO ENJOY-t már a második gyerekemmel használom, és hihetetlenül jó.

egy espiro nem tud versenyre kelni egy chicco/quinny/hauck babakocsival.

2012. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

14:28 - köszi szépen a tippet. Bergon Camarelo is benne volt a pakliban, ott csak azt hiányoltam, hogy a sportrész nem 2 irányból felszerelhető.

15:39 - Nagyon köszönöm az észrevételt. Erre voltam kíváncsi. Valahogy gondoltam, hogy az espiro nem fog túl jó kritikát kapni. A márka tippekért külön köszönet, átnézem ezekt is.

2012. júl. 24. 15:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Átnéztem őket, de csalódtam. Egyiknél sincs az a klasszikus küllem. Nem tetszenek a kis kerekű ill. 3 kerekű fajták. Még keresgélek a márkák közt...
2012. júl. 24. 15:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én most megpróbálom megvédeni az Espiro márkát: Nekünk Atlantic van, és tökéletesen meg voltunk vele elégedve. Három ismerősömnek is ilyen kocsija van, és Nekik is tetszik, igaz első babával használjuk/használják. DE szerintem a másodikat is simán ki fogja szolgálni.

Csak kicsit nehéz. Ezért vettünk most használtan egy Peg Perego Pliko P3-t. Ez sokkal könnyebb, csak viszonylag kicsik a kerekei, nem tudom, hogy télen majd hogy lehet vele közlekedni.

Én ha most vehetnék újat, akkor is Espiro-t vennék, csak a Vector Pro-t, amit Te is néztél. Az egy sokkal könnyebb kocsi. Amikor mi vettük a miénket még nem lehetett ezt kapni, csak az air-t, annak meg kicsik elöl a kerekei.


Szóval szerintem a szerint is döntsél, hogy hol laktok:

-családi házban, akkor nyugodtan vegyetek egy nehezebb kocsit

-emeletesben, akkor viszont a súlyát nagyon nézzétek meg.

És mindenképpen bolygós legyen az első kerék. Én próbáltam másikat is, hát nagyon nehéz azzal szerintem közlekedni.

2012. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen a választ. Örülök, hogy kaptam olyan választ is, akinek tényleg van tapasztalata az espiroval :) Nagyon húz a szívem az Espiro Vectorhoz, mert abban minden benne van, amit én megszabtam kritériunmnak. Családi házban lakunk, max. csak szétszedve fogom emelgetni, hogy betegyem az autóba.
2012. júl. 25. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Kerestem néhány olyat, amit írtál (sportrész mindkét irányból felrakható legyen, ne legyen kis- vagy 3 kerekű).


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! nagyon aranyos vagy, hogy ennyi időt szántál rám és próbáltál segíteni. Átnéztem a linkeket is, aztán pénteken körbejártunk jópár bababoltot, mert élőben teljesen más mint képen. Amikor megláttam az általam választott Espirot élőben csalódtam. Egyáltalán nem tetszett. Rengeteg babakocsit néztünk. Végül lejjebb adtam az igényeimből és nem felfújható kerekűt választottunk: Römer Britax B-Smart 4 Desert Sand + mózes + Römer hordozó. Remélem jó választás :)
2012. júl. 29. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!