Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hos a kislányom, kevés a...

3,5 hos a kislányom, kevés a tejem, potolnom kell tápival. Ebben a melegben ha el kell mennem vele hogyan készitsem el a tápit?

Figyelt kérdés
szoval tudom hogy amig meleg oda lehet adni, de nem romlik el ebben a melegben? és ha véletlen kihülik mire kérné és véletlen nem vagyunk itthon mit csináljak melegittessem meg? vittem már termoszban de volt hogy nem sikerült 4 ora alatt hazajönni és kihült, mondjuk akkor nem kellett, mert elaludt mit tegyek ilyenkor?
2009. júl. 16. 06:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ezt úgy szoktam csinálni, hogy külön zacsiban viszek tápszert, kimérve amennyi kell 150ml vízhet, és külön vizet. Ha tudom hogy még legalább 3 óra múlva eszik, akkor forrón teszem el a táskámba a vizet, és az addig megfelelő hőmérsékletre hűl. De ha 1 óra múlva enni kell, akkor csak picit melegebbre mint ahogyan eszi. És akkor bárhol vagyok a vízbe beleöntöm a zacsiból a port és összerázom. Elkészítve sosem viszem sehová mert kitudja mikor eszi meg. 6 hónapos fiú anyukája
2009. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy csinálom, hogy a forró vizet cumisüvegbe öntöm, úgy teszem cumisüveg termoszba, s másik két cumisüvegbe mérem ki a tápot. Mikor kell, akkor csak a meleg vizet ráöntöm a tápra, s kész is. Így friss mindig. Ha kihűl a víz, akkor valahol mindig van egy kajálda mikróval ahová betérek, s megkérem tegyék be fél percre mikróba a vizet, s ott elkészítem neki a kaját.

Nekem is kevés a tejem, de ha elmegyünk valahová, itthon eszik, rá 3 órára tápis kajálás, s ismét 3 óra mulva azért már van annyi ciciben hogy elég legyen neki.

2009. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha autóval közlekedtek a babával,akkor ajánlani tudom az autós ételmelegítőt amit a szivargyújtóra csatlakoztatsz.Jó találmány.
2009. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!