Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam leesett az ágyról...

Kisfiam leesett az ágyról érdemes lenne elvinni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kisfiam (9 hós) hajnalban mellettem aludt az ágyon én meg sajnos elbóbiskoltam és arra keltem, hogy leesett az ágyról. Nem sírt csak nézett meglepetten (az ágy mellett volt egy vastag párna és az és az ágy között volt). Szerintetek vigyem orvoshoz?
2009. júl. 16. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a kislanyom ennyi idösen a kisagybol esett ki, persze, en egyböl panikban hivtam az orvost, azt mondta, hogy csak akkor vigyem be, ha valami feltünö rendellenesseg van (hanyni kezd, sokat alszik, furan kezd viselkedni, ilyenek), de szerencsere nem törtent semmi baja, persze, hogy pont alvas utan kellett rajönnie, hogy mar fel tud allni a kisagyban :(
2009. júl. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi baja,fölösleges orvoshoz vinni.A kisgyerekek elég strapabírók.Ha megindul,lesz még hasonló balesetben bőven részed.
2009. júl. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!