Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam szerintem megevett...

Kisfiam szerintem megevett egy pici gyöngyöt, elvigyem orvoshoz? Vagy nem lesz belőle baj?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz, majd ki jön a következö napokban.
2011. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én fiam kavicsot eszik, hajam égnek áll! A doktornőnk szerint kikakilja, nem kutattam a pelusába utána, de gondot nem okozott még.Kopp-kopp!
2011. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi lányok, valamelyest megnyugodtam :)
2011. aug. 7. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
mikor a lányom olyan 1 év körül volt, pelenkázás közben valahogy kezébe került a férjem pénztárcája, amit azonnal ki is nyitott, és kipotyogtak belőle az aprók a kislányra, szája köré is...akkor még volt 1-2 Ft-os.. Nem tudtam, h lenyelt-e belőlük. Védőnő rémülten, kikerekedett szemekkel nézett ránk, mikor ezt kérdeztük mi is tőle, és azt mondta, ha nem fulladt meg tőle akkor, akkor már baja nem lesz, ki fogja kakilni ha lenyelt belőle. Persze, nem kakilt pénzt.
2011. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha lenyelte, már nem lesz baja, az lenne a gond, ha megakadna. Az enyém bodobácsot csócsált :)
2011. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi műanyag sótartót zabált meg (egy részét). Még 2 nap múlva is jöttek ki a darabok. :)
2011. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, elszakított egy gyöngyös láncot, kb 1 perc múlva észrevettem, felvettem őt, hogy eltakarítom, nehogy megegye, erre nyelt egy nagyot. nem tudom az volt-e, de megijedtem. Még nem volt gyöngy a pelusban :D
2011. aug. 8. 12:36
 8/8 anonim válasza:
Lehet valaki még m majd olvassa , én anno 3-4 evesen lenyeltem egy pinponglabdat (pedig meg a szam sem volt akkora hogy be férjen rajta) anyukam se hitte el , sőt még 1 héttel később sem amikor mutogattam a wcben.
2017. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!