Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti folytatnátok a helyemben?

Ti folytatnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

A babám 4 hónapos enyhén hipoton.. Eddig kétszer voltunk vele dévényesnèl. De mind a két alkalommal úgy sírt, üvöltött, hogy a szívem szakadt meg. Volt, hogy levegőt sem vett szegényem. Holnap lenne a harmadik alkalom, de a gyomrom már most görcsben. A babám amúgy ügyesen mozog, csak a nyakát nem nyújtogatja, a fejét pedig emeli, csak nem eléggé...

Minden babànak ennyire fáj?

Érdemes szerintetek ezt így folytatni?

Köszönöm aki válaszol!


2012. júl. 25. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha van eredmény és javulás akkor folytasd.

mindent a babáért

2012. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
kedves kérdező, ismerem a Dévényt, igen, minden baba sír veszettül,mert kellemetlen a torna, de MINDENKÉPP FOLYTASD mert ezzel használsz a babádnak, ha 4 hósan gond van a fej emeléssel, muszáj tenni valamit, mert nem fog tudni időben forogni,kúszni, mászni és akkor majd azért fog keservesen sírni, mert agyilag érett lesz rá, de mozogni nem fog tudni még. a Dévényesekben bízz meg nyugodtan, ha ők azt mondják, szükség van a tornára, akkor igazuk van. kitartás!! jó lesz a vége!!
2012. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányom súlyos, 7 évig heti 2-szer jártunk vele dévényeshez, minden egyes alkalmat végigordította, de ha nem mentünk volna, akkor még most is csak a hátán feküdne. Én azt mondom, hogy ez a leghasznosabb kezelés az összes közül.

Úgy alakult, hogy a kishúgát is hordanom kellett fél évig, természetes már tudtam mi vár ránk, és ugyanígy sírt ő is minden alkalommal, de egyből beindult a mozgása. Pár héten belül forgott, kúszott és a többi.

Persze, hogy sajnálom őket, de azt még inkább sajnálnám, ha tudnám, hogy van segítség, de a saját önző érzelmeim miatt nem adom meg neki a maximális lehetőséget a fejlődéshez.


A fájdalom elmúlik rögtön a kezelés végén, nem okoz neki lelki sérülést, viszont fizikailag szüksége van rá.


Egy enyhe nyaki probléma elhanyagolva később egyéb mozgásban megmutatkozhat, amire az ember nem is gondolna.


Folytassátok, pár hónap nem a világ és élhettek tovább boldogan!

2012. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Csak egy kicsit elkeseredtem legutóbb.. Persze, hogy a legjobbat akarom a picikémnek, úgyhogy valószínűleg folytatjuk. Most kicsit meg is nyugodtam, hogy akkor nem csak az enyémnek fáj ennyire, hanem akkor gondolom ez "normális"..

Kedves 3-as válaszoló, remélem, hogy most már minden rendben van Veletek :)

2012. júl. 25. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első jó pár alkalommal az én fiam is végigüvöltötte az egészet. Tényleg nagyon rossz volt végighallgatni, de úgy gondoltam a torna az ő érdeke. Néha az volt az érzésem, hogy nem azért sírt, mert fájt neki, hanem mert nem az volt amit ő akart. Azt kellett csinálni, amit a gyógytornász akart. De a nehéz kezdet után, most már ott tartunk, hogy hazajönni se akar torna után. Szereti, hogy vannak ott más gyerekek+ sok új játék. Sőt már a gyógytornásszal is tök jóban vannak. Pedig az elején ha már meglátta vagy meghallotta a hangját, volt, hogy sírva fakadt.


Tudom nehéz, de kitartás!!!

2012. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!