Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használja valaki ezt a gyerekü...

Használja valaki ezt a gyerekülést, mik a vélemények róla, bevált, szeretitek?

Figyelt kérdés

[link]

Esetleg valahol akciós most?

Ti mennyiért vettétek?


2009. júl. 16. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem ezt venném hanem inkább a 9-36 kg-ig. De sokan azt mondják, hogy nagyon rossz a pierre cardin autósülés hát én nem tudom. a www.poppet.hu oldalon olcsóbb mit itt:)
2009. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

mi is pierre cardint akartunk venni,de az eladó lebeszélt róla.....NEM BIZTONSÁGOS!!!!!!!!!!!!egy baleset során 60km/h órás sebességnél szilánkokra tört és szanaszét kaszabolta a gyereket.ha olcsót de jót akartok venni,akkor én azt ajánlom,vegyetek használt römer ülést és rá egy új huzatot.vagy ha újat akarsz mindenképp,akkor ajánlom a miénket,mi 1 hónapja vettük.espiro optima ez olasztermék és nagyon kényelmes.

2009. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
még elfelejtettem írni,hogy hol vettük.megrendelheted neten is,kiszállítják.de azt tanácsolom,próbáld bele a gyereket,mert nekünk volt olyan,ami kényelmetlen volt neki. [link]
2009. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Remi van.0-18-as.Majd most avatjuk fel,mert kinőttük hordozót,(5 hós).Ortopéd dokibácsi mondta,hogy már nyugodtan használhatjuk,mivel dönthető.Elég jó a tesztje,ha jól emlékszem 30 körül volt.
2009. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem vennék P.C.-t.

Nekünk Brevi Grand Prix van, kényelmes, biztonságos.

Én a P.C.-ban nem bízok, annyi rosszat hallani a termékeiről.

2009. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!