Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvenni ezt a járókát?

Érdemes megvenni ezt a járókát?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 26. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

igen hasonlom van és nagyon célszerü egy eszköz

de már 5000.- be tudsz szerezni egyett azért ennyit nem érmeg

2012. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nittababy ***** válasza:
79%
szerintem nem érdemes a kislánysomnak is ilyen van és a kiságyban már rég föláll a járókában nem tud a legjobb a fa járóka szerintem!csak nálunk a párom vette és nem akartam már másikat!!
2012. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is inkább fa járókát vegyél. Drágább, de a gyerek szempontjából jobb, de ez csak az én véleményem. Biztos nem vennék neki hálósat. Expresszen kapni elég jó áron használtat is.
2012. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
CSak fa. Ebben nem tud stabilan felállni, hiába vannak rajta a kis fülecskék, Ő még nem fogja tudni, hogy ott tud felállni.Ha netán megbillen, nincs mibe/mire támaszkodjon, kapaszkodjon.Ráadásul szemészek szerint egyáltalán nem tesz jót a szemének a hálón keresztül történő nézelődés, mert máshogy törik rajta a fény.
2012. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

NE!


Az ilyen hálós járóka veszélyes (beleakadhat könnyen keze-lába), és borulékony. Olyat is olvastam, hogy a gyerek látásának sem tesz jót a háló, ez nem tudom, mennyire lehet igaz.


Inkább vegyél fa járókát, az nem veszélyes (elesni kb. 2 perc alatt megtanul benne a gyerek úgy, hogy ne verje be a fejét, ez a későbbiekben is nagyon hasznos tudomány lesz), és felállni, járkálni is tud benne.

2012. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsi a lakásunk nem nagyon fér a fa. Nem lenne benne mindig, csak ha a konyhában tevékenykedem, és nem tudok rá figyelni. Mit tegyek?
2012. júl. 26. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, hat mi is ugy terveztuk, csak addig amig a konyhaban vagyok. Amig nem kuszott maszott, addig akar egy pokrocon is elvolt, aztan meg nagyon gyorsan megtanult felallni, es abban bizony nem tud stabilan allni, igy miutan elesett es beverte a fejet a jatekban en eltettem, fa jarokam nincs de inkabb olyat vennek. Van 1x1m-es is az sem fer el? Az nem sokkal nagyobb mint ez
2012. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy kicsi. És drága. Nekem mindkét gyereknél hálós volt/van, azzal semmi gond, de a kicsiben nem tudnak rendesen forogni, mozogni. Igaza van a válaszolónak, hogy rengeteget kínálnak használtan. Én dupla ekkorát vettem 7000 Ft-ért.
2012. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!