Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Megegyeztünk a...

Mit tegyek? Megegyeztünk a kislányunk nevében, és a barátom most mégis mást akar! Teljesen el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Most jön az első babánk szeptember vége fele!:)

Megegyeztünk, ha fiú ő, ha lány én adok nevet a kicsinek. Amikor kiderült hogy kislány lesz, láttam rajta hogy el van keseredve, a névadás végett. Aztán közösen persze, megegyeztünk hogy Szonja lesz a kicsi neve. Ezt már régebben elhatároztuk. Ki lett festve a kicsi szobája, most ebben a hónapban,falra felírva hogy Szonja, kis ruhákat rendeltünk a nevének a feliratával, és még folytathatnám a sort. Aztán valamelyik nap mondta a barátom, hogy mi lenne a Kinga lenne a neve. Semmi kifogásom ellene, csak akkor miért csinálta meg a kis szobát, meg a sok sok mindent. Teljesen kiakadtam elsőre, sikerült össze is vesznünk ezen. Most is még folyik a harc, hogy Kinga vagy Szonja. Most ilyenkor mit tegyek?



2012. júl. 26. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen mindkettő!
2012. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Felmerült, de az úgy már rettenetesen hosszú lenne:S A vezetéknév sajnos nem túl rövid :(
2012. júl. 26. 14:20
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
OFF: Abba bele se gondoltál, hogy mi lesz ha mégis fiú lesz??
2012. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
A Kinga idióta név,és a szőke buta VV Kinga jut róla először eszembe. 1000x jobb a Szonja!
2012. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Őszintén, abba egyáltalán nem gondoltam bele.

De nem láttunk fütyit, szóval:P

2012. júl. 26. 14:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Na de mi van ha ....... ???? Láttunk már ilyet!!! :)
2012. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány hetes Uh-on mondták hogy lány lesz? A 20.-on látják ált.ban a legjobban :)
2012. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Téged fognak megkérdezni a szülőszobán, hogy mi a neve, Tőled veszik majd fel az adatokat az anyakönyvezéshez, szóval... :D
2012. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Mindkettő nagyon szép:)) nehogymár egy noname max. pár évig "tündöklő" vv-s idióta miatt mondjak le egy szép névről főleg ha a férjednek ez tökre tetszik!! Én biztos hajlottam volna afelé amit a férjem mond (csak neki nem nagyon volt ötlete anno mikor babát vártunk, szerencsére fiunk lett mert arra volt ötlete amúgy).

Ez a szoba meg ruha dekor idegesítő akkor most kezdhetnéd előről nem beszélve az anyagi oldaláról. dehát ez a legkevesebb úgy értem ha úgy érzitek mindketten hogy ez A MEGFELELŐ név akkor nehogy egy falfestés vagy egy body tartson vissza. :)

2012. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem biztos hogy töle veszik fel az adatokat. Nálam is párom mondott mindent. Amugy nekünk is hosszu a vezetéknevünk de 2 keresztnevet kapott a lányunk. Szerintem ti is adjatok két nevet neki
2012. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!