Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az első babádnak "nehéz...

Ha az első babádnak "nehéz természete" volt, és apuka csak ezért nem akar mégegyet, hogy győződ meg mégis?

Figyelt kérdés
a kisfiam 15 honapos, most már könnyebb de az elsö 8 honap iszonyatos volt, sokat is veszekedtünk, nekem meg nem segitett senki, igy egymáson töltöttük ki minden dühünket, szeretjük egymást, gondolkodtunk a 2. babán, párom is szeretne de fél hogy az végképp betenne a kapcsolatunknak, én meg mondom hogy a 2-nál már én is jobban tudnám mit kell csinálni és nem biztos hogy ö is ilyen kis hisztis lesz. hogy vegyem rá mégegy babára, akit titkon ös is szeretne?
2011. okt. 19. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ket gyerek sohasem egyforma.

Ha apuka is szeretne gyereket, meg kell beszelni, hogy segitsen is. Csak egy meggyozes van. Ahogy kisfiad no, kezdi kinovi a hisztit, ha apa et latja, talan raszanja fejet egy uj babara.

2011. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk én nam akartam, csak 9 év múlva lett a következő.

szerintem ne erőltesd sokan szinte csak spermadonornak használják az apukéákat, mindenvben maguk akarnak dönteni, aztén lesnek, ha a pasi lelép.


Amúgy is a 15 hónapos kicsi, ha most összejönne, akkor is csak 2 év lenn köztünk, nagyon kevés szerintem


maj akar ő is pár év múlvan nem kell futóüszalgon szülni, csak mert az a trend


több gyerek, több gond és te sem tudnál osztódással szaporodni

2011. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem most szeretném a következöt, jo lenne 2-3 év köztük, meg hát most már 34 éves vagyok, nem lenne késön 37 évesen szülni?
2011. okt. 20. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne későn, én is 37 éves szültem a másodikat


nekem inkább a 28 éves szülés volt korán, amikor az első született

2011. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vigasztalást, akkor van még reményem:)
2011. okt. 21. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!