Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ABC Design vagy Chicco?

ABC Design vagy Chicco?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam a 2 babakocsi közül?

Illetve a harmadik egy Peg perego pliko.

1 évesnek kellene


[link]


[link]


[link]



2012. júl. 26. 19:23
1 2
 1/13 erabera74 válasza:
Nekem a 3. tetszik:)
2012. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezek közül nekem is a 3. a nyerő! Bár nekem ABC design babakocsim van, de nekem több funkciós! Úgyhogy erről a típusról nem tudok véleményt alkotni! A sajátommal nagyon megvagyok elégedve! :)
2012. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem a második van és az a szín is :D

ez az 5. babakocsim és állítom a legjobb is a világon!!!!!

Nem fogod megbánni ha azt veszed meg....

16 hónapja használom napi szinten,és tökéletes!!!!!!!!!!

2012. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az ABC Design német, a Chicco olasz. Az ABC Design precízebben van összerakva és jobb anyagokat használtak hozzá.


Kérdezz meg egy férfit, hogy mi a különbség egy német autó és egy olasz autó között :)

2012. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A 3közül én azt választanám, aminek egybe van a tolókarja, mert egy kézzel is lehet irányítani.

(Nekem van ilyen is olyan is, de az egybe karos sokkal jobb)

Chicco nekem testvérkocsiban van, szuper könnyű a kormányzása, az anyaga időt álló.



Akkor kérdezzük meg a nőket is. Olasz, vagy német divatház?

1958 óta gyártó Chicco cég, 1949 PP, vagy 1989 Abc?

2012. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha a pliko mellett döntesz, nekem van egy piros, nagyon szép állapotban, mindennel együtt.

Nekem is egy éves a lányom, de egyszerűen nem tudom megszokni az esernyő kocsi tolóját. Hogy nincs egyben.

De ezer anyuka sétál ilyennel, tehát gondolom, hogy velem van a gond, de nekem nem megy...

2012. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a másodiknak az ABC design Primot tervezem megvenni második, szaladgálós kocsinak. Amiért tetszett: billenthető a kupola, nem kell napernyővel kínlódni, fektethető, fokozatosan dönthető, jó benne a szűkítő (bár egy évesen már lehet, nem kell), a kosara oldalt cipzározható (ergó, ha elalszik a baba, nem kell felültetni, hogy hozzáférj), elöl szimpla a kereke (a dupla könnyebben elakad a göröngyökben), azt hiszem, ennyi... És tényleg NÉMET.


Nekem a nagyobb kocsim Peg Perego (Gt3), de egy egyévesnek már nem vennék ennyiért, mint a harmadik, amit belinkeltél.

2012. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem most épp egy Primo van és azt szeretnék lecserélni.

A babakocsi elég nehéz majdnem 10 kg + gyerek.

A mélyen előre hajtható kupola miatt vettem, de ha szemből süt a nap semmit, de semmit nem ér.

Én egy kisebbre, könnyebbre akarom cserélni, pl chicco simplicity-re.

2012. aug. 8. 16:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem, miért linkelted be a Primot azok közé, amiből válasszunk... másrészt a Perego Pliko sem könnyebb...
2012. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát én a plikot a 10 kilós gyerekkel simán felviszem a 2. emeletre is. Na jó, ott már elfáradok :)

Viszont a kupolája nagyon jól előre hajtható,teljesen a karfáig, ami jó a szélben is, napsütésben is.

2012. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!