Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen helyzetben/pózban...

Milyen helyzetben/pózban vagytok, amikor babátokat a nagy kádban furdetitek?

Figyelt kérdés
9 hós babám tegnap furdott eloszor a nagy kádban,én térdeltem a kád mellett és hajlongtam,de megfájdult a hátam,ti hogy csináljátok?
2009. júl. 16. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre még én is így, de beszerzek magamnak egy stokit, az tuti :)
2009. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én együtt fürdök vele.Baba a fürdetőkarikába én szembe vele törfökülésbe!

Apa meg jön fürcsi végé és kiveszi majd én is kimegyek!

2009. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 5hósak vagyunk,napközben velem pancsol egy kicsit,felfrissülés céljából a nagykádban, este még a kiskádban fürdik. Tervezem hogy veszek majd én is fürdetőkarikát.
2009. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

kisfiam hat és fél hónapos, egy hónapja fürdik nagykádban apával:) ez az ő programjuk,én a fürdés végén megtörlöm és felöltöztetem. én csak akkor fürdetem ha apa du dolgozik, akkor a kiskád, nekem az egyszerűbb.

próbálj meg vele együtt fürödni ha meg tudod oldani.

2009. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kevesebb vizet engedek, kb annyit, hogy ha hanyatt fordul ne mehessen a fülébe a víz. Így bátran forog a kádban mint egy kis grillcsirke. Lerakom hasra, és amíg pancsol megmosdatom utána hagyom lubickolni, csak odaülök mellé földre

.

2009. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!