Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb elektromos...

Melyik a jobb elektromos hinta vagy a rezgö funkcios pihenöszék 2 honapos babának?

Figyelt kérdés
strapabirobb mert a 20honapos nagyteso is biztos bele akarna ülni
2012. júl. 27. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hinta
2012. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elektromos hinta, masszívabb, elbírja a nagytesót is.
2012. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert a 9kgig van széket meg látam 18kgig
2012. júl. 27. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Bright starts hinta vált be nagyon, 12 kg-ig használható. A pihenőszéknek kicsit más a funkciója, könnyen tudod magaddal vinni benne a babát a különböző helyiségekbe, ezt tarts szem előtt.
2012. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én először vettem egy brightstarts rezgő pihenőszéket. Nagyon szerette picikorától. Aztán mellé vettem egy Graco sweetpeace hinta és pihenőszéket. Na ha tudom, hoyg az ilyen jó akkor először azt veszem. Még az anya szívdobbanását utánzó hang is van neki... nagyon jó. Már valamennyivel olcsóbb is. A kis rezgőszékünk volt 20e ft körül mikor vettük a hita és pihenőszék egyben (hintáztat 4 féle képpen feltehető ülésel így előre hátra és oldalra is és rezget is 2 féle intenzitással plusz zenét játszik ée és még mp4-est is rá tudsz kötni) akkor ez 80e ft volt már láttam 60-ért is a boltba mert lehet kifutó terméke... Viszont nagyon-nagyon megérte! 1 éves kislányom még most is folyton belemászik. Szereti a meséket és nincs olyan nap, hogy ne akarjon benne tv-zni. Ha jön a foga akkor pedig csak ott alszik el és onnan csempészem át az ágyikóba. Kiskorába amíg csak a BS pihiszékünk volt addig viszont néhány hasfájós napot tett könyebbé. Mostmár csak a szobájában áll és az nem igazán érdekli a nappaliban levő hintás pihenőszéket viszont nagyon szereti.... Nekünk az a fajta van ami belülről is szörmés.A játszóíven meg egy tükör és egy rágóka van meg egy csörgős gömb amit lehet forgatni. A maci alaku tükröt mindig rágcsálja a fül résznél...
2012. júl. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!