Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet cukrozni a gyümölcsöt 4...

Lehet cukrozni a gyümölcsöt 4 hónapos gyereknek?

Figyelt kérdés
Cukor nélkül nem eszi meg a friss barack-, almalevét, ezért inkább megpróbálnám cukorral, vagy valami egyéb tanács, hogy mivel érdemes elkezdeni a 4 hónapos gyermek etetését?

2012. júl. 27. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

4 hósan ne cukrozd.még először érezze meg és szokja meg a természetes ízeket.persze h nem izlik neki mert uj.

Cukroztad már h azt irtad nélküle nem eszi meg?azzal megeszi?ne akard most rászoktatni,mert késöbb ez lesz a természetes neki,mindent cukrosan eszik majd,és csodálkozol miért 20 kilos a 2 éves gyereked...és miért rohadnak el a fogai.

2012. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
szerintem a legnagyobb hülyeség cukrozni a gyümölcsöket, meg halálra sózni minden kaját.. de ha vesekövet akarsz a gyerekednek mire tizenéves lesz akkor nyugodtan..
2012. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neeeem, ne cukrozd! Még csak a természetese ízeket add neki,azt hagy szokja meg. Minden új még neki, azért nem nagyon kell neki eleinte. De ha megismeri, megszokja akkor megszereti,de azután se kell cukorral ízesíteni!
2012. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem még nem cukroztam, igazából nem is akartam, csak hát mivel nem eszi meg simán, erre gondoltam.
2012. júl. 27. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

4 hós gyerek még nem elég érett a hozzátápláláshoz. ha nem kéri, ne erőltesd, várj még 1 hónapot és próbáld újra.


nem a savanyú a gond, hanem mert nincs érdeklődése a rendes ételek iránt. ez nem csoda a 4 hósnál.

2012. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindent lehet, csak nem biztos hogy kell vagy érdemes.

Ha megpárolod vagy sütőben megsütöd az almát, úgy sokkal édesebb lesz az íze. Barackból kóstold meg, hogy mennyire édeskés, keresd az érettebbeket.

A természetes ízeket kell megszoknia, a cukor azért nem mumus, de túl korán sem kell belőle adni. Volt, amihez én is tettem kicsi cukrot pl. szilva, később a paradicsomos ételekhez, úgyhogy azért nem vagyok ellene, de ezeknél a gyümölcsöknél felesleges.

2012. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az 5. válaszolónak. Ha semmit nem fogad el, az azért van, mert még nem érett meg rá. Várj még egy ideig, aztán próbálkozz újra. Aztán ha akkor sem fogadja el, akkor pár hét múlva megint. De ne erőltesd. Egyszercsak majd el fogja fogadni.
2012. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!