Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha le akarok fagyasztani...

Ha le akarok fagyasztani házilag készített gyümölcspürét, akkor muszáj előtte megpárolnom, vagy elég csak a friss gyümölcsöt leturmixolnom és úgy berakni a mélyhűtőbe?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nyerset is lehet letirmucxolni nyugodtan hisz em yers sárgarépárol beszélsz
2012. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem jol fogalmaztam bocsi. Nyugodtan leturmixolhatod és beteheted fagyóba!
2012. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alma, barack, körte, banán, meggy...ilyenekre gondolok. Amiket nyersen is meg tud enni egy pici baba. :)
2012. júl. 25. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell párolni, csak turmixold össze.
2012. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj párolni, de ha akarod úgy is lehet. Én mindig frissen raktam be,nem is turmixoltam le és úgy is jó volt kiengedve. Most is csak nyersen rakom el. De lehet,hogy kipróbálok párolva és turmixolva is elrakni. 37hkm.
2012. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nyersen raktam el a gyümiket a fagyasztóba, szerintem feleslegesen vesződnél vele. A céklát megfőztem, és úgy pürésítettem de minden mást nyersen raktam el.
2012. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!