Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért felejtik el azt sokan,...

Miért felejtik el azt sokan, hogy az Anya is ember nem gép és miért kell a gyerekkel eggyé válnia?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon birom, mikor par honapos gyerek mellett bezzegelnek az anyukak, hogy nekik mindenre van idejuk, meg muhajra, mufogsorra es persze az elmaradhatatlan nonstop mumosolyra is :-)

Azert megneznem majd oket 1-2 ev mulva, amikor 1000-el tombol a dackorszak, hogy azok a tokeletes babak hogy fogjak vegigulni a fodraszt, a kormost es a kozmetikust...

Es ha ugy alakul, hogy lesz meg1 baba, akkor hogy fognak mindent megoldani.

Nem rosszindulat, csak realitas. En is jarok szepitkezni fodraszhoz, kormoshoz es kozmetikushoz, sot meg Ipl szortelenitesre is, de a gyerekeim addig szepen elvannak az apjukkal. Ha valaki szerint ez elitelendo, akkor az most azonnal kerjen beutalot kivizsgalasra a pszichiatriara...

2012. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Utolsónak nagyon igaza van.Én is úgy terveztem szülés előtt,hogy majd mindenhová megyünk együtt és elképzeltem rózsaszínben a jövőt egy békés,nyugodt gyerekkel...a valóság viszont más lett.Most másfél éves a lányom és az a tipikus tornádó típus aki egy percig nem marad nyugodtan még ha a világ legszuperebb játékait teszed is elé.Fodrásznál azt az 5 percet nem bírja ki amíg az ő haját vágják,mert azalatt 5-ször körbefutja a szalont.Baba korában sem tudtam vele ilyen helyekre menni,mert utálta a hordozót,az álló babakocsiban pedig üvöltött.Szóval én nem tudok vele elmenni szépítkezni,kikapcsolódni, beszélgetni a barátnőkkel valahol.Ezért ő hetente pár órát igenis apával tölt amíg én elmegyek futni, a fodrász kozmetikus pedig kéthavonta jelent pár órát.


Kérdező kérdésre válaszolva,szerintem is rossz társadalmi beidegződés,ez a megszokott hogy össze kell olvadni.

2012. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Kedves 2., azért 20 évvel ezelőtt is általában a nagyszülőkkel éltek, inkább 30, sokat segítettek!
2012. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel ezt a kérdést,mert elég sok 'rossz anya'vagyok kérdés van és szomorúnak találom,hogy idegen emberektől kér megerősitést vagy idegen emberek itélkeznek felette.De ami betett az az volt,hogy még egy depressziós nőt is lehurrogtak itt egy másik kategóriában,mert ő Anya és ezáltal mit képzel magáról,mert ott van a gyereke.Nem,az Anya is ember.Igen,mindenki másképp él,de a tolrálás a másik kategória felé igen csekély,sőt és ez az egyik kategóriára jobban jellemző.Szabad embernek születtem és a fiam is az ahogy az én édesanyám is.

Kedves 6-os,ha te le.szarnád ahogy irod,akkor nem igy irtál volna és nem ezt:)

2012. júl. 28. 14:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora gyerekről van szó...azt pedig ne felejtsétek el hogy egy babának egy idő után kevés lesz anyuci és apuci és kellenek az új dolgok!
2012. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!