Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan viszonylag...

Létezik olyan viszonylag olcsó pelenka, ami olyasmi, mint a Huggies?

Figyelt kérdés
Rengeteg féle pelust kipróbáltunk már, de a Huggies az egyetlen, ami minden szempontból tökéletes - kivéve az árát. Jó lenne találni hasonlót, csak olcsóbban.
2009. júl. 16. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a rosmann saját pelusa hasonló. nekünk az is bejött. kölföldön élünk, szal csak akkor tudunk venni ha otthon vagyunk, amúgy marad a huggies:)
2009. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nektek a Huggies nem ázik át?

Mert nálunk állandóan.Már a középső gyerekemnél is ezért vettem ritkán.De most is ezt tapasztalom.Mi liberot használunk,nem drágább mint a Huggies.

2009. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem minden átázott, csak az nem:)

1. voltam. bár itt libero sincs, szóval azt még nem próbáltuk, de a huggies nekünk nagyon jó:)

2009. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tescos, lila. Kb. 37,-ft/db-ra jön ki az ára.
2009. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én még pelenkában nem csalodtam.
2009. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tesco lila, komolyan utálom a tescos termékeket, de ez tényleg bevált. pampers-ben csalódtam viszont, pedig akkora reklámja van.
2009. júl. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

na nekünk a tescos nagyon nem... az meg, h hasonlít a hggiesre? max annyiban, h mind2 pelenka. elméletileg... :)

bocsánat, de ez a véleményem. 1. voltam

2009. júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi most a Pennyben vettünk és nagyon jó. Nem is gondoltam volna. Akciósan 33ft ra jön ki egy darab, rendes áron meg azt hiszem 37ft. Két fajta is van,babytime és toojours. Tescos lila is jó,csak most lecsúsztam az akcióról :(
2009. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is most vettem a Pennyben tényleg jó. Vékony is.
2009. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Libero, és TESCO lila csomagos, de csak a 3-as méreteknél olyanok- legalábbis szerintem.
2009. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!