Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbáltok mindig egyféle...

Próbáltok mindig egyféle márkájú bébiételeket választani? Vagy vegyesen ami éppen szimpi?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert mi még csak most fogjuk próbálni és nem tudom ,hogy egy tipusból mindeggyik jó vagy nem,szeretik e a babák vagy nem.
2009. júl. 16. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,hogy szereti-e v. nem és,hogy melyiket,az babafüggő.Én ált. Kecskemétit v. Univert veszek ill.ha akciós és valami megtetszik a Hipp-ben akkor azt.Amúgy sokszor inkább én főzök neki.
2009. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi csak Kecskemétit eszünk, már 4 hónapos kora óta.

Illetve amit én főzök.

Esetleg valaki vett ajándékba akkor a másikat is megkóstolta. A Kecsekeméti azért jó, mert olcsóbb mint a többi és tényleg finomak. Hosszú távon nagyon sokat kell költeni ilyenekre. Nem mindegy (legalábbis nálunk), hogy 250 egy üveg, vagy 340-390.

1 éves

2009. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ritkán veszek bébiételt, de akkor sem márka szerint választok hanem, hogy mi van benne. Olyan dolgokat szoktam bébiétel formájában megvenni, amit én magam nem tudnék elkészíteni.
2009. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!