Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes gyerek mekkora súlyú?

5 hetes gyerek mekkora súlyú?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy az normális, hogy egy 5 hetes gyerek 5350 gramm? 3800 grammal született, kedden a védőnőnél 5100 gramm volt, ma mértem, és kedd óta 250 grammot hízott, a védőnő azt mondja, hogy ez nagyon sok.

2012. júl. 28. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém 3400 g-mal született és 5 hetesen 4200 g volt. Én úgy tudom a heti hízás 150-250 g között kell legyen, de vannak növekedési ugrások, amikor ettől több is lehet. Volt hogy enyém is 350 g-ot hízott 1 hét alatt.
2012. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első fiam, 3720-al született, 5 hetesen 5170 volt, és fél éves koráig ilyen ütemben hízott, akkor 10,24 kg volt, mint az 1 évesek, de ő csak anyatejes volt, így nem csináltak belőle problémát, 1 évesen teljesen átlagos volt, most 2,5 éves, olyan mint a hasonló korú gyerekek.


A pici fiam kedden lesz 5 hetes, ő 2760-al született, mert korábban jött, tegnap 3750 volt, szóval valószínű ő is olyan kis husika lesz, mint a tesója, nagyon sok és valószínű jó tejem van.

2012. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 4800, 3860-nal született. most két hónapos, a védőnénit a frász kerülgeti, hogy mindkét hónapban egy kilónál is többet hízott... dehát nem dagi... ugyhogy szerintem nő is. de a csecsemőkori zsírsejtek életünk végéig megmaradnak, ettől függ, hogy felnőttként mennyire lesz hízékony...
2012. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az én babám is anyatejes,csak akkor kapott pótlást amikor, tejlázam volt, mert akkor csökkent a tej adagom sajnos, most szerdán 6 hetes lesz a következő növekedési ugrás:-))
2012. júl. 31. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!