Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más férje is megváltozott a...

Más férje is megváltozott a gyerek születése után?

Figyelt kérdés
amiota megvan a baba szinte csak anya vagyok meg cselèdlàny. a férjem semmit nem akar venni a gyerekünknek mindenért csak kiabàl hogy felesleges minek az. 4 hós a fiunk és van kb 10 jàtéka azt is anyukàmtol kaptuk. mindenért levagyok kiabálva. multkor mondja higy süssek neki hust pont nyűgi volt a gyerek megkértem süssön ő felvan szelve füsuerezve van csak ki kell sütni. erre nekiált csapkodni meg kiabálni velem hogy nem csinalok semmit ennyire nem vagyok kepes akkir minek vagyok itt takarodjak el a gyerekkel együtt meg ilyenek.àllandoan piszkál hogy fogyjak sokszor addig csesztet dolgokkal hogy már szó szerint bögök. és még sorolhatnàm. nem értem mért van ez tervezett baba volt a fiunk . előtte nem volt ilyen. ma kiborult a bili elegem lett kicsit több tápszer kellett ebben a hónapban és erre nem szàmitottam igy két dobozzal az ő fizujàbol kelett vennem erre nekiál velem orditozni hogy mit képzelek magamrol örűljek hogy egyàltalán kapok pénzt azért hogy itthon ülők meg menjek vissza dolgozni és akkor lesz pénzem . hát itt lett elegem fogtam a gyereket és eljőttem. ez helyes volt szerintetek.
2012. júl. 27. 17:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
már a húsos sztorinál leléptem volna,szóval szerintem jól tetted.Nem tisztel sem a feleségeként,sem nőként,sem anyaként,fontosabb neki a pénz mint a gyereketek,mindezeket tartsd szem előtt,amikor majd vissza akarja könyörögni magát,mert vissza fogja. Nem ezt érdemlitek!
2012. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Helyesen tetted. Vissza ne akarj menni mostmár egy ilyen idiótához, már bocsánat. Mert mégis nem kettőtöké az a gyerek?! Mi az, hogy nem vesz neki tápszert?! Komolyan, hogy milyen emberek vannak...

Az én volt férjemből is a gyerek születése hozta ki a nem normálist, de azért ennyire nem volt durva a helyzet. Amíg nem volt a pici, addig körülötte forgott a világ, miután megszületett, persze megoszlott a figyelem. Ráadásul nem alhatott akkor és addig, amikor és ameddig akart. Ő sem volt egészen komplett onnantól kezdve, és egy picit sem javult a helyzet azzal, ahogy nőtt a gyerkőc. Láttam pár dolgot, de azért ez, amit te leírtál... Tarts ki a döntésed mellett. Neveld fel a kisfiadat ép, egészséges lelkű emberek között. Kitartást kívánok neked!

2012. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom!!!!!!!!!!!!Ha igaz a kérdés és nem kamu, akkor jól cselekedtél.
2012. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Helyes. Az én férjemmel is úgy vagyunk, h előbb az ő fizuja , majd az "enyém" általában, de mindenre ad, amire kérek, hogyha az ő fizuja van soron, kicsit prüszköl ha vmi "feleslegesre" kérem (imádom a Milka csokit, abból veszek vagy 5 táblát, ha épp akciós), de mindig ad rá pénzt :)

Ha nem adna , és pluszba még ilyen stílusa is lenne, én is mentem volna akármerre, csak el tőle. Gondolkozzon, hadd főjön a levében!! Leírásod alapján van hova fejlődnie....

2012. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Már bocsi, hogy megkérdőjelezem a kérdésed, de egyszerűen hihetetlen, hogy ilyen van.Előtte is ilyen állat volt?Vagy csak a gyerek születése után lett ilyen?
2012. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Én is leléptem volna!

Jól tetted!

Milyen dolog már ez, hogy a saját gyemekétől sajnálja? Nagyon önző, smucig!

2012. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
A szívem szakadna meg, hogy nem vehetek tápszert a saját gyermekemnek!!!! egy idióta a férjed, már ne haragudj! Nem ilyen életet érdemel az a kicsi, ha van hova mennetek ne engedj neki, jobb lesz nektek nélküle!
2012. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
a kételkedöknek mondom igen sajnos van ilyen. ha nem lennék az ő èdesanyja meg az enyém akkor nekem enni se sűrűn lett volna mit. kifogok tartani mert ez nem àllapot. elején még turtem gondoltam had szokja a helyzetet de ezt màr nem viseltem el.
2012. júl. 27. 17:28
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Egy ilyen embernek minek szültél gyereket? Nem volt ilyen a gyerek előtt? Mondjuk az én apám egy ilyen pasit elásna.
2012. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Már ott nem stimmel a dolog, hogy te fizetésed, ő fizetése. Ez elviekben közös kellene lenni... Biztos minden férfinek kell alkalmazkodnia egy kicsi megszületésekor, de azért az túlzás, amit a férjed csinál. Igazad van, hogy otthagytad, nem érdemel meg titeket. Ráadásul a helyzet várhatóan később sem lesz jobb, majd boldoguljon egyedül, ahogy tud, kenje a hajára a fizetését!
2012. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!