Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt tud ellenni...

Mennyi időt tud ellenni magában egy 3 hónapos baba?

Figyelt kérdés
A férjemmel nem értünk egyet ebben a témában. Szerintem túl sokat vár el tőle. A ti babátok mennyit van el magában? Játszószőnyegen, kiságyban? És mit csinál ilyenkor?
2012. júl. 28. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám annak idején a külső szemlélők számára semennyi ideig nem volt el egyedül. Ha ébren volt,mindig kellett neki valamilyen "program". Néha egészen kis időre (10-20 perc) csapkodta a hordozóra fellógatott színes tárgyakat. Minden iránt érdeklődött és bosszantotta,ha valamit nem ér el vagy nem tud olyan testhelyzetbe fordulni,amilyenbe szeretni,ezért sokat tornáztattam,játszottunk, mutogattam neki a játékokat.
2012. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Két szopás között eljátszott a körülötte levő tárgyakkal. Ha valamit nem ért el,és sírt,akkor sem vettem fel. Sőt,hagytam egyedül erőlködni. Addig izgett-mozgott,amíg el nem érte,amit akart.
2012. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10-15 percet, amikor kipihent. Aztán elfárad vagy kényelmetlenné válik neki az adott testhelyzet vagy csak testközelségre vágyik vagy a függőleges perspekívára, ahonnan mindent jól látni.Rájöttem, hogy váltogatni kell a helyszíneket:(az enyém most már 4 hós): játszószőnyeg, pihenőszékben a konyhaasztalon, kiságy a zenélő forgóval, de a leghosszabb időt a karomban tölti vagy valamelyik más családtagéban. Szereti, ha szórakoztatjuk, gügyögönk, csikizzük finoman, kedvesen beszélünk hozzá, vigyorgunk rá.
2012. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max. 5-10 percet. Olyankor nézelődik, vizsgálja a világot. :)
2012. júl. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém pl. sokat! Ő ilyen kis nyugodt baba!

3 hónaposan simán elvolt a nappaliban magában akár 45-60 percet is. Addig én tőle kb. két méterre főztem! Beszéltem hozzá persze, de nem kellett felvennem!

2012. júl. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is max. 5-10 percet. A többi időt ölben tölti.A tesója is ilyen volt.
2012. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!