Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen dolgokat fog a gyerekor...

Milyen dolgokat fog a gyerekorvos felírni egy újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az alkoholra, popsikrémre. Most írom össze, hogy mit kell vennem, de nem tudom, hogy mikre fogok kapni receptet.

2012. júl. 28. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
alkohol,hintőpor,steril vatta,gézlap,popsikenőcs,fürdetőkrém,K-vitamin,D-vitamin.
2012. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első leírt majdnem mindent. A gyógyszertári, tiszta napraforgó-olaj nincs a listájában, de azt már nem tudom, az is receptre ment-e, vagy csak külön felírták. Meg a szintén gyógyszertári testápoló is jó dolog, az receptre van, érzékenyebb bőrű babáknak kincset ér!

Nekünk amúgy a vatta egyáltalán nem vált be, csak a gézlap, én a helyedben nem is vennék. Gézlapból viszont többet, a hajlatain kívül és a köldöke begyógyulása után a puncijához is jól jön (már ha kislányt vártok).

2012. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem írt fel se steril vattát se gézlapot a gyerekorvos.
2012. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor ezeket a dolgokat nem veszem még meg a babának. Köszönöm a tippet is a gézlaphoz, valószínűleg kislányunk lesz :)
2012. júl. 29. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!