Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MAM-os ragoka hutos kifolyt a...

Gabriella83 kérdése:

MAM-os ragoka hutos kifolyt a mikros sterilizaloba. Volt vele egyutt 3 cumisuveg azokkal mi legyen? Elmosom alaposan akkor mentheto? Vagy eszembe nejussones dobjam ki? holnap korareggel le kell passzolnom a bebit es kesz uvegekkel vinnem.

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Ha arra a rágókára gondolsz,amiben ilyen lötyi van,akkor amiatt nem kell idegeskedned.Desztillált víz van benne,rajta van a csomagolásán.Tehát az ég adta világon semmi baj nem lesz belőle,ki ne dobd.Egyébként sztem az összes márkájú ilyenbe ezt teszik,nem valami mérgező vackot.

Amúgy nekünk is ilyen van;viszont ezeket NEM lehet sterilizálni.Ez is rajta van a dobozán.

2012. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszt! ... de vajon az olvadt muanyag burok??? mert amugy olyan egett muanyagszaguak lettek a cuccok...
2012. júl. 28. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja,hogy annyira??!!

Szerintem mosd át őket jó alaposan mosogatószerrel (esetleg hagyd állni hideg vízben éjszakára)és sterilizáld ki őket ismét.Ha ez után is érzed rajta a szagot,akkor lehet érdemesebb volna kidobni.Lehet a baba sem fogja elfogadni emiatt.Nem hiszem,hogy bele tudja "enni" magát cumisüveg kemény anyagába-mivel ezek ugye bírják a hőt rendesen))

De legközelebb be ne tedd! :)

2012. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja jo hulye voltam igy utolag... inkabb csak a puhabb cumi reszek "szaglanak", pont most vettem ujakat inkabb azokat lecserelem.
2012. júl. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!