Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlott már másnak is Béres...

Ajánlott már másnak is Béres cseppet a gyerekorvos? Merjek adni neki és mennyit? Nem lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
Elég étvágytalan a kislányom mióta megszületett és keveset is hízott, néztek labort, majd mivel vas elég alacsony volt, írt fel vaskészítmény, de ez megfogta nagyon a hasát, ezért visszamentem a doktornőhőz, aki azt mondta próbáljuk meg a Béres cseppet. De ez azt írja 10kg felett adható. A 13 hónapos kislányom még csak 7,5 kg.
2012. júl. 28. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne add, nem szabad, amíg nem éri el kislányod a 10 kg-ot. Hasonló cipőben járunk, mint Ti. Étvágytalan a lányom stb..., de a gyermekorvos azt mondta, hogy nem szabad ilyet adni, míg nem éri el a megfelelő súlyt, a mi kislányunk 8 kg, 11 hónapos.

Addig is próbálkozhattok valamilyen multivitaminnal. Multikid multivitamint használunk, van benne vas is. Ezért már nem kell külön Maltofert adjak a babánknak. Nagy étvágyat nem csinált, TALÁN EGY PICIT. De legalább fedezi ez a napi vitaminszükségletét, ha már gyümölcsből, főzelékből nem hajlandó eleget enni.

2012. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Maltofert és folsavat kapott a vérszegénységére, de barátnőm kislányának pl. szintén Bérest írt fel a gyermekorvos (nem ugyanaz az orvosunk). Nem tudom pontosan, hogy mikortól, de egészen pici korától szedte. Én a helyedben megkérdeznék egy másik orvost is, nem merném adni, ha az van ráírva, hogy 10 kg-tól...
2012. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!