Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használtok?...

Milyen pelust használtok? Árban hogy mozog? Létezik vékony pelus, ami olcsóbb, mint a Pampers?

Figyelt kérdés
A libero nem vált be,lila tescosat éjszakára használok,de az is vastag ebben a melegben.Nagyon szeretem a Pamperst,de érdekelne,van e hasonló,csak olcsóbb árkategóriájú.Kaptunk olyat,ami Lidl-es és olyat is,ami coop-os,ezek is vastagak.
2009. júl. 17. 07:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Huggies vékonyabb fajta de csak akcióban veszem, Pamperst is, Pennys olyan mint a Tescós,árban is hasonló, rendeltem az onlinebolt.eu oldalon 35ft körül jön ki egy darab,100as csomagban van, nem rossz, vékony, de nem olyan vékony mint a Pampers.
2009. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
mi a dm babylove-t használjuk,de az is vastag.amit még nagyon szeretek az a huggise,meg a pampers sleep&play.igaz hogy kisebb kiszerelés,de viszonylag olcsó,főleg a hó végén.
2009. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Én is a lila tescósat használom.Nekünk nagyon bevált.
2009. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
a Pampers-ből nálunk is kifolyik minden, a CORA pelenka jó, de vastag, nekünk még a Libero vált be nagyon.
2009. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Mi kezdtük a lila tescossal. Pelenka, van pisi-szívó rétege; hát rossz nem lehet. Állandóan kifolyt belőle a pisi, úgyhogy kénytelen voltam áttérni egy másikra. Férjem hozta a pampers-t; mert akciós volt.Drágább, de még soha nem folyt ki belőle semmi és akár5 órát is kibír egyhuzamban. Vannak ennél olcsóbb pellusok; de sajnos egy baba sokat pisil ; a vastag pelenka nehéz és nagyon sok a "kifolyós" pelenka. Szóval pampers. Nálunk.

2009. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a Pampers pelenkát. Nekem nem folyt ki, de hamar átázik. Viszont a Huggies prémium az vékony és az én babámnak az egyik legkényelmesebb fazonú pelenka. Mi a 4 használjuk. Mindenhol 4200ft körül láttam. A DM-ben meg 3780ft. /ha jól emlékszem./ De az biztos, hogy 3800ft-tól nincs több. Éjszakára viszont liberot használok.
2009. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi a Interspárban vesszük a Pretty Baby-t, de egy csomagoláson belül kétféle van. Az egyik vékonyabb, a másik vastagabb, de ugyanolyan jók nedvszívás szermpontjából. Sajnos a külső csomagolásukon nem látszik hogy melyik van benne, de a vékonyabbnak zöld csík van a szélén ha átlátsz kicsit a csomagoláson. Ára is jó szerintem.
2009. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!