Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babám még csak a...

14 hónapos babám még csak a bútorokba kapaszkodva közlekedik. Akinek későn indult el a babája innentől számitva kb mennyi idő volt?

Figyelt kérdés
Hogyan történt?egyszer csak elengedte?
2012. júl. 29. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják ha gyakran felállogat kapaszkodás nélkül,akkor napok kérdése(nálunk azért nem jött be,kb tavasz eleje óta állogat,de még nem megy :) )Most lesz 18 hónapos.
2012. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 21 hós korában indult el egyedül. Jártam vele TSMT tornára. Elkezdett járni és nem nagyon botladozott, ha el is esett, rögtön kitámasztott. Ne aggódj.
2012. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazából itt csakis az a lényeg,hogy soha ne hasonlítgasd másokhoz a gyereket.(nem a kérdésed miatt írtam,hanem általában)Főleg,hogy az anyukák egyes egyedei olyan ordenáré hülyeségeket tud mondani,hogy sokszor kaparom magam.Pl: anyatejbe tegyél grízt,mert akkor jobban alszik a gyerek.Meg ilyen hülyeségek csak úgy okoskodásból.de van szimpla szellemi fogyatékosság is.Volt,hogy a csajra már rászóltam a vonaton,hogy ne legyen idióta,vagy szoptasson,vagy tápszerezzen,de a saccra 2-3 hetes gyereket ne előttem fullassza meg zsömlével meg ilyen hülyeségekkel.A gyerek feje elfért volna a tenyeremben azért gondoltam,hogy akkora.de a válasz az volt,hogy ne szóljak bele,a kisbaba ezt már vígan eszi...Utólag paráztam azért,hogy az utasok meglincselnek,hogy egy pici babás anyukára rászólok hülyegyerek létemre,de mellémálltak.

Meg van "az én gyerekem már 3 hónaposan ült,9 hónaposan meg már szaladgált,2 évesen olvasott..." és olyat is hallottam,hogy 15 évesen meglett a jogsija autóra.. :)

Úgyhogy csak saját magához mérd mindig a picit és elsősorban az anyai ösztöneidre halgass,vagy orvosra(talán védőnőre,nálunk idióta nő az,de ha jó védőnőtök van,akkor rá is).A hülyéket meg ha nem akarod megbántani,akkor bólogass,magadba röhögj és ne reagálj semmi különöset rá. :) vagy küldd el az anyjába,ha olyan. :)

2012. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok,igazából csak kíváncsi vagyok,hogy másnál,hogy volt.Szerencsére ezek a hülyék el kerültek eddig kedves utolsó,de mások amúgy sem igazán érdekelnek:DKöszi,azért a bíztatást:)A lányom mindent kicsit később csinált ,gondoltam,h szaladni sem fog 1 évesen:)Még nem áll fel magától szóval akkor lehet h onnantól is sok idő lesz amíg elindul:)
2012. júl. 29. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet,de minden ember más. :)


És a "csajok"-at kikérem magamnak. :)

2012. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

8 hónaposan állt fel, azóta kapaszkodik mindenbe, 1 éves koráig csak ezt csinálta. Most 13 hónapos (pont ma!:))))), és pár napja tesz meg 2-3 lépést egyedül. Aztán hupp a fenekére, vagy a térdére, vagy az ölembe :)))


Tehát nálunk 4-5 hónapig csak kapaszkodva közlekedett.

De én ezzel az egy dologgal vagyok úgy, hogy nem parázok rá. Majd elindul szépen, ha megérett rá.

2012. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én gyerkőceim 10 hónaposan álltak fel, 2 héttel később a bútorokba kapaszkodva sétálgattak, viszont 1 évesen elkezdtek mászni és bár szuper jó dolog ez a mászás (jaj de jó, hogy nem maradt ki!), ennek köszönhetően viszont 15 és 16 hónaposan indultak csak el egyedül. Hozzáteszem ez az "előbb feláll egyedül és utána jár" sem mindig igaz, mert nekem mindegyik előbb elindult és csak rá kb. 1 hétre állt fel egyedül kapaszkodás nélkül.
2012. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: azt azért hozzáteszem (kicsit mentegetve őket), hogy koraszülöttek voltak. :-)
2012. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lányom 16 hónaposan indult el egyedül, ennek az volt az elönye, hogy nem esett sokat, söt semennyit, egyböl elég stabilan járt. elötte sokat kúszott, aztán mászott.
2012. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!