Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 9 hónapos babának mennyi...

Egy 9 hónapos babának mennyi az egy adag?

Figyelt kérdés
Kb. mennyi főzeléket kellene megennie egy étkezésre?
2012. júl. 30. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

ha jol tudom 150-200got, de a lanyom csak 100-at eszik, megis hizik, a tied mennyit eszik?

En mar reg rajottem, hogy nem eri meg stresszelni, hogy mennyit esznek

2012. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
enyémnek 200 ml-es a tányérja (Aventes kistányér), azt színültig szoktam tölteni, megeszi. 7 hónapos korától mindig megeszi ezt az adagot, napi 3x, plusz kap 2x 220 ml tápszert.
2012. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont annyi, mint amennyit megeszik :)

Nagyon változó!! Fiam még 100 gr-ot sem evett meg ennyi idősen. Valakinek meg a 220 sem elég...

2012. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk az van, hogy mondta avédőnő adjak neki 2-szer főzeléket. Én adok is, de csak ugy hajlandó megenni mióta jön a foga, ha keverek bele gyümölcsöt. Ha üvegeset kap, akkor kb. fele-fele alapon,de ebből általában hagy pár kiskanállal. Engem sem érdekel túlzottan, hízik rendesen, neki ennyire van szüksége. csak kíváncsi voltam másoknál ez hogy van. Ma pl. semmit nem evett, csak kétszer szopizott, és már délután 3 óra van.
2012. júl. 30. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:

áááááááá, ha fogzik, az egészen más. akkor minden fölborul. cicit neki! szopizzon csak nyugodtan, amennyit akar.


a napi 2 főzelékről rossz véleményem van. fölösleges rossz. hiába mondja a védőnő. nekem is mondta. sokkal több vitamint meg fehérjét kap, ha változatosan eteted, pl. adsz neki tejterméket, túrót, joghurtot, ezeket kevered gyümölccsel, gabonapépet kaphat, stb. és a rendes főzelékhez délben ne keverj gyümölcsöt, szoktasd le róla, fokozatosan, egyre kevesebb legyen a gyümölcs.

2-es voltam.

2012. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen kap tejterméket, gabonával, gyümölccsel, este néha tejpépet. Fokozatosan csökkentem a gyümit, de sajnos így csak fél adagot eszik meg, de már azon vagyok hogy neki ennyi is elég, nem idegesítem magam. Amikor csak szopizni volt hajlandó, akkor is evett éjjel 2-szer, és amikor evett rendesen akkor is. szóval nem ettől függ.
2012. júl. 31. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!