Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fa vagy műanyag etetőszéket...

Fa vagy műanyag etetőszéket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Új vagy használt? Vásárlás előtt vagyunk, és nem tudom, melyik lenne a jobb. Várom a véleményeteket!

2012. júl. 30. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
műanyag 5ezerért kapsz használtat de kitünö állapotut
2012. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én ajándékba kaptam műanyagot, könnyű volt tisztítani, összecsukni. Viszont a fa, mit később kisasztallá lehet alakítani kis székkel, nagyon tetszett!
2012. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nittababy ***** válasza:
szerintem is műanyag!!mi 4000ft-ért vettük az auchanben!!
2012. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2012. júl. 30. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Piacon használt fa széket vettünk (3000 ft-ért), ami kis asztallá és székké alakítható. Nagyon szeretjük. Egy szintben van a nagy asztallal. És ha nem kajálunk, akkor az asztalrészt főzőasztalkának használja a lányom, illetve ott rajzol. Ha két gyerekünk lesz, (most 8. hétnél vagyok) akkor csak egy kis széket kell vennünk hozzá, és máris ketten étkezhetnek ott. Volt műanyag is kezdetekben, én nem szeretem a műanyag dolgokat, szebb a természetes. Tisztítani ugyanaz, különbséget nem tapasztaltam.
2012. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő van, mi mindkettőt szeretjük. Szerintem inkább a biztonságra kell odafigyelni pl. hogy legyen öve, ja és persze a huzata levehető és mosható legyen(lehetőleg olyan anyagból legyen, ami nem megy hamar szét). Hogy használt vagy új-e a jobb? Szerintem ha ki tudsz fogni használtan jó állapotút akkor tökéletesen megfelel használtan is.
2012. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos válaszokat kaptam! Én is olyat szeretnék, ami az asztalunkkal egy magasságban van, és átalakítható kis asztalkává és székké. Ilyet pedig csak fából gyártanak, ha jól gondolom.
2012. júl. 31. 08:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Én láttam már műanyagból is székké és asztallá alakíthatót a teszveszen. Mi műanyagot vettünk, használtan. Dönthető a háttámlája. Mikor elkezdtük használni, akkor kellett is. Könnyű tisztitani. A fáról azt olvastam több hozzászólásban is, hogy instabil. Ezért döntöttünk még a műanyag mellett.
2012. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap én is találtam műanyagból is átalakíthatót. A műanyagot könnyebb tisztán tartani is.
2012. aug. 1. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!