Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 0-18 kg autósülés. Tudsz...

0-18 kg autósülés. Tudsz olyat ajánlani, aminek jó a szűkítője, és 5 pontos biztonsági öve van? (pl. Giordani Mythos)

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok: [link]

Még csak 2 hónapos a babám, de már keresem az új ülést, mert a hordózóban úgy ül, mint kutya a talicskában, sztem rossz a kiképzése. (bár marha jókat alszik benne a kocsiban, de rossz nézni, ahogy elnyaklik a feje, és ki van csavarodva az egész gyerek)


2012. júl. 30. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hónaposnak nem vennék autósülést, főleg nem ezt a kategóriát, nem neki való. ráadásul az ülés megterheli a gerincét, míg a hordozó nem! olyan pózban van mint a pocakodban is volt, gondolom nincs szűkítő benne, azt feltétlenül vegyél minél előbb, akkor majd nem fog elnyaklani a feje, azt születésétől kellett volna beletenni!
2012. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy két hónaposnak nem való, csak a hordozó, még csak keresem a megfelelőt. Van benne szűkítő, és valahogy mégsem jó. A nagylányom hordozója szuper volt, ez meg egy rakás...
2012. júl. 30. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
születése óta concord ultimaxot használunk...nekünk nagyon bevált.Most 2 éves a lányom.
2012. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a concord ultimax-ra szavazok!!!
2012. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!