Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztonsági autósülés! De...

Biztonsági autósülés! De milyet, mennyiért?

Figyelt kérdés
Körülnéztünk az autósülések (0-18 kg) között. Az árak 10.000-100.000 Ft között mozogtak. Teljesen tanácstalanok vagyunk. Ha megéri kifizetjük érte a 100.000-et, mert a biztonság a legfontosabb. De tényleg ekkora a minőségbeli különbség, vagy pl. a 30.000-es ülés ugyanolyan jó, mint a 100.000-es?
2010. jan. 5. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekunk STM Twin 0+ van, kicsit dragabb kategoria de nagyon meg vagyunk vele elegedve. A legfontosabb hogy izofixes igy biztonsagosabb nem kell ovvel rogziteni. Es a kovetkezto kategoria is racsatolhato.
2010. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy nem tudok segíteni,de épp egy ilyen kérdést akartam feltenni.Mennyi egy gyerekülés "átlag" ára?Kaptunk egy "brevi grand prix silverline"-t,isofixes.Nem tudom,milyen minőségű,de nem szeretnék másikat venni:)
2010. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok,bocs:nincs valakinek ilyenje?
2010. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi 60 ezreset fél áron használtan vettünk ,gyönyörű állapotban Bebe confort A MÁRKÁJA.

Ajálom.Jó duci ,széles ülés ,ÁLLITHATÓ..

Én sok mindent használtan veszek mert az új,árak nagyon csunyán magasak.

Babaszoba.hu sok minden cserél gazdát.

2010. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én meg angliábol hozattam britax prince ülést 25ezerért, a römer gyártja. itthon a römer ülések 50 ezernél kezdodnek. nekem ez így jó, biztonságos ülés, megfizethető áron. az isofixre én sajnáltam a pénzt, sztem nem ér annyit, mint amennyit elkérnek érte.
2010. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem azt mondták, hogy használtan semmi szín alatt ne vegyek, hacsak nem olyantól veszem, akit ismerek, és tudom, hogy nem volt balesetük vele. Állítólag, ha egyszer ütköztek, utána be kell vizsgáltatni az ülést, mert lehet, hogy a következőnél nem véd megfelelően. Nem biztos, hogy tényleg így van, de nekem ezt mondta a védőnő. Ha van még tipp, tapasztalat írjatok! Köszi :)
2010. jan. 5. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!